Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek egy csendese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy csendesebb fiúhoz?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak vagyunk, vannak közös óráink. Ő általában egyedül, vagy a legjobb barátjával van. Néhány mondatot beszéltünk csak eddig (szünetekben), de nem valami könnyű beszélgetni vele, elég csendes, visszafogott fiú. Hogyan közeledjek felé?

2017. okt. 21. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy kicsit feloldodjon.
2017. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PIXeL70 válasza:
100%

Magamból kiindulva, mivel én is a csendesebb fiúk társaságát gyarapítom.

Azt tanácsolom, hogy menj oda hozzá, beszélgess vele minnél többet, azért mert az ilyen fiúk nem nyilnak meg könnyen, nagyon sok falat emel mások és önmaga közé, ezért hidd el az elején kicsit kínos lesz neki, de ez oldódni fog.

2017. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd amit a 2. javasolt DE!!!! Kezdj ugy mintha csak unalomból mennél oda beszélgetni,mert ha egyből ráhajtasz nagyon kínos lesz neki,velem volt ilyen én is visszafogottabb vagyok és nem volt kellemes:D
2017. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na, mi lett végül?
2021. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mutite válasza:
Engem is érdekelne xd
2021. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!