Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek egy csendese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy csendesebb, vallásos neveltetésű fiúhoz?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, de ő már csak plusz képzésre, 19 éves. Suliban szoktam látni, de sajnos elég ritkán. A nevét tudom, megtaláltam gacebookon, tehát onnan és közös ismerősökön keresztül sikerült róla megtudnom néhány dolgot. Köztük azt is, hogy a szülei nagyon vallásosak. Ő is jár templomba, de nem tudom mennyire veszi komolyan. A barátaival szokott eljárni iszogatni, de arról nem tudok, hogy nagy csajozós lenne, suliban is elég visszafogottnak látszik.

Sajnos ő szerintem még a nevemet sem tudja, sosem beszéltünk. Hogyan ismerkedhetnék meg vele? Suliban szinte semmi lehetőség nincs rá, sajnos nagyon ritkán látom. Neten gondoltam, de nem tudom, hogy az ilyen típusú fiúk örülnek neki, ha esetleg ráír egy lány, vagy az ő szemükben ez esetleg nyomulás. A külsőmre hálistennek még nem volt panasz, egyébként én is csöndesebb, nem bulizós típus vagyok. Szerintetek? Hogyan ismerhetném meg? Hogyan közeledjek?

18L


2013. ápr. 16. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért mert vallásos suliba jár, még ugyanolyan érzései vannak mint az összes vele egykorú fiúnak! Szerintem írj rá nyugodtan! Esetleg menj el a gyülekezetbe ahova jár, ott könnyebben megismerheted!;)
2013. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Csökkentsd a távolságot kettőtök között, ez a legtriviálisabb módja a közeledésnek.
2013. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A suli nem vallásos, én oda járok a gimnáziumi részbe, ő pedig ilyen okjs képzésre ugyanitt.
2013. ápr. 16. 19:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Más településen lakunk, így a gyülekezetes ötlet nem igazán megvalósítható
2013. ápr. 16. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem valósítható meg? oda nem jár a busz?
2013. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem a legpraktikusabb azért vasárnap reggel 6kor felkelni, hogy odabuszozzak azért a 3/4 óráért
2013. ápr. 16. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz??
2013. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és hol van a gyülekezet?
2013. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mi a keresztneve?
2013. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Annyit elárulok, hogy Komárom-Esztergom megye, a többit nem szívesen
2013. ápr. 16. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!