Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veszett ügy? Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszett ügy? Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik,sokszor szemezett is velem, tegnap rá is írtam és kérdezgettem, igaz sokszor csak 1-2 órával később írt vissza. Ma reggel meg 8 óra fele írtam neki hogy jó reggelt és még nem válaszolt nem is látta pedig fent van. Veszett ügy? Egyébként én 16 éves vagyok ő pedig 15.
2017. okt. 22. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Istenem NE telefonon üzentbe beszélgess vele,hanem ha személyesen találkozol vele.Amúgy ne nyomulj ennyire.Nem rég jöttem össze egy lánnyal és csak élőben beszéltünk.(Mind a kettőnknek van telefonja és gépe is)Soha nem írtam neki hogy jó reggelt.Ezt a perverz Józsibácsi csinálja.
2017. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ki is törölt az ismerősei közül :(
2017. okt. 28. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!