Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel tegnap előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadászhobo kérdése:

Barátnőmmel tegnap előtt mentünk szét? A cél: bebizonyítani neki, hogy nem vagyok veszett ügy? Hogy küzdeni akarok érte/értünk, hogy vissza szerezzem a nagy Ő-t? 25/F

Figyelt kérdés

Az egész pikantériája, hogy majdnem pontosan egy éve szakítottunk. Berobbant az életembe, összejöttünk (ez is külön sztorit érdemelne, annyira jó :) ), majd utána nem sokkal szakítottunk. Akkor nem mondott semmit, hogy mi-t és miért. Egy suliba jártunk, szóval minden szombaton találkoztunk. Egy-két héttel utána összejöttünk, újra, de ez nem tartott sokáig. Korai volt. Ezután (márciusban mentünk szét) májusban összejöttünk, rájött, hogy hiányzom neki meg stb.

De. Hullámvölgyeink voltak, mintha nem illettünk volna össze. Sajnos eléggé rosszul viselkedtem. Függő vagyok: net függő, és hiperaktív. Csesztetem, idegesítettem direkt. Most telt be a pohár nála. Mindig a telefonom nyomkodtam, doboltam, cukkoltam. Valamint csöcsös sörhasas vagyok. Lusta.(elkezdtem edzeni, de végül isiagaz volt, hogy 1 év alatt ledobhattam volna a dunyhám) Voltak nagyon jó pillanataink, de ezek a hülye kényszer szokásaim megmérgezték az egészet. Ő is hibázott, hogy nem szólt nekem erről. Próbált, de nem elég határozottan. Lerázóan, nem odafigyelve viselkedett, így éreztem, hogy valami nem stimmel. Tegnap előtt szakítottam.


Már nem hisz bennem. Már egyszer átbeszéltük, hogy megváltozom, de amikor egy éve vissza szereztem, elkényelmesedtem. Nem adtam bele mindent, amire sajnos most jöttem rá. Tipikus pasi... Mindenki akivel beszéltem azt mondja, hogy ne változz meg, ne változtasson meg. De sajnos a 25 évem alatt felvettem egy negatív Grumpy Cat álcát, melyet levetkőzni nagyon nehéz. De mégis miért akarok változni? Mert mellette találtam meg Önmagamat. Minden amit mond, hogy miben kellene változnom azzal 100%-osan egyetértek én is. És milyen buta vagyok, hogy nem figyeltem erre. Végig gondoltam a dolgokat, és úgy érezném magam jobban ha olyan lennék amelyik részembe bele szeretett. De sajnos a Grumpy énem elnyomja ezt. Nem sorolom fel, hogy miért lettem ilyen, de egész életemet így éltem le. Végtelenül pozitív lányka, és én meg a sötét cuccaimban unott fejjel mindenhol, hát elhiszem, hogy nem voltam díszpéldány.


Sajnos ott is hibázott, hogy nem segített ezen. Mondogatta, de nem úgy, hogy hasson rám. Hát most hatottam magamra. Egy kín szenvedés volt neki velem lenni. Nem engedett el egyszerűen, de ez kell neki. Őszintén: én is megkönnyebbültem, ami érdekes. De úgy vagyok nyugodt, ha arra gondolok, hogy most az utolsó lehetőség után kell talpra állnom és bebizonyítani neki.


Elhiszem, hogy nem egyszerű átprogramoznia neki is magát, de még mindig bizakodom. Egyszer már sikerült. De most rafkósnak kell lennem, mert ismeri a módszereimet. Nem csalni akarok, hanem csak bebizonyítani neki, hogy megtudok változni. És még mielőtt azzal jönnének páran, hogy magam miatt változzak meg, mert én is ezt akarom.


Nehéz lesz, éppen ezért várnám a tippeket, ötleteket, kedély javítókat. Nem lesz egyszerű mert olyan fokú rossz érzést váltottam ki benne, amit át kell programozni benne és bennem is.


Előre is köszönöm.


Jelige: Grumpy Cat is látja a napfényt



2015. márc. 13. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg magad!
2015. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi képen sem úgy cselekednék. Van annyi tartásom és önbecsületem.
2015. márc. 13. 08:29
 3/9 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Amikor azt írod, hogy ő is hibázott, azzal sajnos nem értek egyet. Elviselte minden hüIyeségedet, nyilván sokszor megalázkodott előtted, alkalmazkodott hozzád, ami mindn bizonnyal nagyon nehéz volt neki, mert ő nem olyan, mint amilyennek magadat leírod. Ha vissza szeretnéd őt kapni, akkor egyet vegyél figyelembe: a saját leírásod alapján az ígéreteiddel már Dunát lehetne rekeszteni, de azokat semmilyen megvalósult eredmény nem követte. Csak és kizárólag úgy nyerheted vissza őt, ha ezúttal már kész eredménnyel a kezedben állsz elé, tehát az életmódbeli változást megvalósítos és csak utána koncentrálsz a visszaszerzésre. Másképp ez nem fog menni, mert a bizalmát a korábbi üres ígéretekkel már eljátszottad és nyilvánvaló, hogy ha a dolgok lefolyása az előző alkalmakhoz hasonló kronológiai sorrendet helyezne kilátásba (tehát előbb a kapcsolat "felmelegítése", majd a változtatás), akkor ugyanazokat a köröket futkosnátok, ami ugyanabba a végeredménybe torkollana. Ha felismerted a saját hibáid, az kezdésnek már megteszi, de az újrakezdéshez ennél már jóval többet kell felmutatnod, hiszen eddig már korábban is eljutottál...
2015. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Többször felmelegítve csak a töltött káposzta jó!

Előbb-utóbb úgyis előjönnének a régi sérelmek és az újabb indok lenne a szakításra.

2015. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kendrazoltan ***** válasza:
Én a magam részéről hiszek az újrakezdésben, de - természetesen - az csak úgy működik, ha (és jön a "közhely") teljesen új, stabil alapokra helyezitek a dolgot, amit ebben az esetben a kérdező teljes életmódváltása jelentene. Sokan fogják mondani, hogy ne változz meg máeért, stb...stb...de ez a változás nem pusztán azért következne be, hogy lehetőséget adjon a folytatásra, hanem hogy a kérdező a saját szemében is több legyen, felemelkedjen egy olyan szintre, ahogy az élete úgy a saját, mint mások számára élhetőbb és értékesebb legyen...ez nem csak mások javára válna, hanem a kérdezőére is, a pozitív hatás pedig már rövidebb távon is jelentkezne...
2015. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha pesten laksz akk írj, ugyanilyen idős, hasonló kaliberű srác voltam én is, de nekem nagyjából sikerül változni. Viszont én nem fogok itt neten irkálni (max egy privátot néhány jó tanáccsal), ha kell az egész csomag akkor bizony sört kell innunk mellé :)


F/25, Bp.

2015. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vok megint, kimaradt vmi. Én nem abban tudok segíteni, hogy megváltozz egy luvnya miatt, ink abban, hogy hogyan lehetsz nyitottabb a világra, hogyan legyél szociálisabb stb. Ismernem kéne a lányt is, hogy abban a projectben segíteni tudjak, gondoltam szólok előre.
2015. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyet értek velük. Kivéve a töltött káposztával, mert a 3. újramelegítés már nem egészséges.


Éppen ezért új a szituáció, mert másképp kell alakítani a dolgaimat, és az elkészült terméket kell elé tárnom.


Sajnos nem Pesti vagyok, de az Ír napokon csúszhat a sör, ha véletlenül összefutunk!


Az első lépés az, hogy elfogadtam a dolgokat, ez már nagy előrelépés nekem. Azzal nem tudok foglalkozni, hogy Ő a saját hibáit észre vegye, az az Ő reszortja ugye bár.

2015. márc. 13. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyi már, én erről az Ír napokról nem tudok semmit, tedd már meg nekem plz, hogy vmi linket dobsz róla vagy ide vagy privátban. Köszi :)
2015. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!