Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Eladó ként dolgozom és be jött egy srác aki nagyon meg tetszett nekem !!


Ö pedig sokat mosolygot rám és nagyon kedves segítő volt velem !! El ment és még után vissza jött hogy el felejtett számlát kérni meg mondta hogy vissza jön a számláért !!!

Szóval egy nap háromszor volt nálam a boltba és folyton mosolygot rám !!


Ez mit jelent tetszem neki vagy csak némi kedvesség volt ??


A nevét nem mertem meg kérdezni meg mivel helyes srác volt véleményem szerint biztos van barátnője!!


Szerintetek ???


L: 23 éves



2017. okt. 22. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
ha érdekled, akkor nem fogja ennyiben hagyni és be fog menni a boltba újra! szerintem van rá esély, hogy tetszel neki. nem minden helyes srácnak van barátnője, ne vedd biztosra
2017. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

#1-nek igaza van ha tényleg szeretne valamit akkor gyakran fog hozzád bejönni. Max egyszer talán vesz neked egy csokit.

De tényleg eleinte ne gondold túl. Ne csak egy opciód legyen, hogy tetszel neki hanem egy másik is, hogy csak ismerkdni akar, mert új a városban és nincsenek barátai vagy pedig az, hogy csak élvezi, hogy egy ilyen szép lányt nézhet

2017. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!