Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak barátkozni akar, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozni akar, vagy tetszem neki? Lehet egyáltalán barátság fiú és lány közt?

Figyelt kérdés
Még sose volt barátom, 15 vagyok, és mostanában egy évfolyamtársam (fiú) minden szünetben odajön hozzám beszélgetni, főleg a suliról, ma pedig megvárt a suli után (pedig kicsöngetés után még vagy negyed órát benn voltam, de ott állt a suli előtt és rám várt), és utána még fél órát beszélgettünk, de szintén csak a suliról, tanárokról. Nem vettem észre bármiféle jelet, hogy tetszenék neki ezen kívül, hogy odajön hozzám beszélgetni, de szerintem ez inkább barátkozás nem? Hogy lehetne kideríteni? (nekem nagyon tetszik ő amúgy, de én sose mernék kezdeményezni vagy ilyesmi, meg félnék is, hogy elutasít) Szerintetek?
2017. okt. 20. 14:52
 1/3 anonim válasza:

Azt, hogy mit szeretne tőled, így nehéz volna megmondani.Én a helyedben már rákérdeztem volna.Ha félsz megkérdezni,szerintem egyelőre csak beszélgess vele erről-arról, ahogy eddig.

Barátság lány és fiú között biztosan lehet, szerintem minden normális emberi kapcsolat alapja valami barátság. A szerelmi kapcsolatban is van barátság, a szerelemnek (is) ez a feltétele és alapja.A szerelmesek barátok is.

Ha ő "csak" barátot akar, az miért probléma?

2017. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy várok, mi lesz, csak olyan furcsa, mert elment mellettünk pár barátnőm, vigyorogtak ránk, utána meg írtak fb-n hogy mi van, kavarok vele, de én semmi ilyesmit nem képzeltem bele, viszont tényleg nagyon furcsa, hogy megvár, meg tényleg mindig odajön. Én nem értek ehhez a témához, azért kérdeztem, milyen jeleket kéne figyelnem, nem tudom egyszerűen :(
2017. okt. 20. 15:14
 3/3 anonim válasza:

Ismét én vagyok.Szerintem ne törődj azzal, ki mit gondol:kavartok -e vagy sem stb.

Hogy milyen jelekre figyelj?Megfogja-e a kezedet, miket kérdez,miket válaszol,a szemedbe néz-e...

2017. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!