Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek egy ilyen lányról, bejönne nektek?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves átlagos lánynak tartom magam.

163 cm és 45 kg körül vagyok, vékony, de nem betegesen vékony alkatú. Kb hátam közepéig érő szőkés barna hajam van. A szemem színét nehéz leírni, mindig változik a színe. Egyszerűen, sportosan, néha elegánsan öltözök. Nem szoktam kihívóan öltözni és viselkedni.

Kedves vagyok mindenkivel, de aki rászolgál azzal nagyon bunkó és flegma vagyok. Akik fontosak, közel állnak hozzám mindig támogatom és segítem őket. Precíz és összeszedett vagyok, már ha nem győz a kényelem. Nem szoktam féltékenykedni, nagyon tudok szeretni. Néha túl nagy a szám és olykor túlságosan őszinte is vagyok. Nem szeretem a kétszínű embereket, én se szoktam az lenni. A magamhoz való eszem megvan, könnyen át szoktam látni a dolgokon. Hisztizni nem szoktam, csak nagyon kivételes helyzetekben. Az igazság fontos nekem, nagyon nem bírom a jogtalan kivételezést. Ennek hangot is szoktam adni. Mindog segítőkész vagyok, benne vagyok a hülyeségekben. Értem a viccet is. Nem tudok egy helyben tétlenül ülni, vmit mindig kell csinálnom. Szeretek sportolni, sokáig szinkronúsztam, szertornáztam. Most atlétikára és balettra járok. Nagyon önfejű vagyok, meghallgatok másokat, de nem foglalkozok vele csak ha szerintem is van értelme, amúgy csak a kíváncsiság hajt. Nem szoktam elmenekülni a dolgok elől, nem vagyok gyáva. Inkább beleállok és megpróbálom végigvinni a saját elveim mellett. Azért néha szeretek a szabálxokkal szembe menni. Nagyon kitartó, higgadt és nem vagyok sértődékeny. Nem szúrok hátba seniit, de ha vki engem az a személy már nem létezik számomra többé. Többektől akik nem ismernek megkapom, hogy hisztis, pletykás vagyok, de nem látnak a dolgok mögé, nem ismernek engem. Nrm szoktam szórakozóhelyre járni, nem az én világom és nem is engednének, de ugyan így a cigi, pia se vonz. Megengedik így meg hát nem olyan érdekes. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Szerintetek?


2017. okt. 22. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te vagy a lány? Akkor jó. :)

Már azt hittem, hogy valami fiúka itt tart közvéleménykutatást, és attól teszi függővé, hogy kiköt-e a lány mellett, hogy mások szerint jó csajszi-e. :)

2017. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

,,A szemem színét nehéz leírni, mindig változik a színe." - Mi vagy te? 😅


Sokban hasonlítunk, vannak igaz barátaim, a családom szeret, egészséges vagyok, semmi más nem számít. Ha neked ezek megvannak akkor jó életed van :)


Viszont ha túl becsületes vagy és segítőkész, figyelj arra, hogy nehogy kihasználjanak az embereket és a munkahelyen is majd a sz@rt is kipréseljèk belőled!

2017. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kihasználjanak az emberek*
2017. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy túl becsületes. Nem attól használnak ki valakit, ha becsületes, hanem ha hagyja magát kihasználni.
2017. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt azért észre veszem, ha ki akarnak használni. És igen asszem én vagyok a lány😂 És a szemem az behatárolhatatlan, hol zöldes, barnás, szürkés, néha kékes és ezek keverékei a szemem színe.
2017. okt. 22. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg! :)
2017. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Képet nem mutatsz magadról?
2017. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem igen, szimpi vagy:D 18/f
2017. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem nem, itt nem a képen van a legnagyobb hangsúly. Tudom, hogy a kép alapján van az első benyomás és az után dől el a lány sorsa.
2017. okt. 22. 20:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Maradj továbbra is ilyen! :) F21
2017. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!