Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ha kukkolom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha kukkolom?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-kes, és a gólyatábor óta tetszik egy srác, vagy nem is tudom mit érzek.:'D Ha a közelemben van, akkor a mindig őt figyelem és elég sokat tanultam róla a beszélgetésein keresztül és szerintem összeillenénk, de nem merek odamenni hozzá. Ez mennyire beteg?
2017. okt. 22. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nem beteg, csak próbálsz róla minél több információt szerezni :D próbálj apró jeleket küldeni felé, vagy keress valami közös témát vele, hogy észrevegyen.
2017. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ugyanúgy vagyok vele mint te, tetszik egy fiú, de nem merek oda menni hozzá, ezért csak inkább nézem... és már abban örömömet lelem ha látom... Szerintem ez teljesen normális főleg ebben a korban 😉 Nemhiszem, hogy csak mi ketten lennénk ilyenek. Szóval nyugi nem vagy gáz max "szerelmes" 😄 (Ui.: Sok sikert, hogy összejöjjön)
2017. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!