Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogyan szeretnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan szeretnétek ha egy fiú randira hivna benneteket? Tuti tippek kellenének amik nem buknak be. Előre is kössz

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl. "Szia. Már többször láttalak és megfogott benned valami. Nagyon szép vagy. Elhívhatlak cukrászdába/sétálni a parkba/pizzázni(pl.)

Nekem ez tetszene. Most nem jutott más eszembe. Remélem tudtam segíteni sok sikert:)

2017. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek köszönöm ☺
2017. okt. 22. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nagyon aranyos vagy, lenne kedved elmenni valahova suli után?


Szerintem ez korrekt és nem mond rá nemet.:)

2017. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem az ötleten múlik hogy bebukik e, hanem rajtad és a lányon.

"szia, baromi szép lány van, tudnál egy kis időt szakítani rám?" ez nem a szokásos "menjünk el valahova", és felfigyel rá az ember :)

2017. okt. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket
2017. okt. 23. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Hány évesek vagytok?
2017. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!