Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Képesek lennétek együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek együtt maradni valakivel, aki megcsalt benneteket?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 és fél éve vagyok együtt a barátommal, és megcsalt. Kétszer. Szerintem a megcsalás a világ leggusztustalanabb dolga, mégsem tudom mit akarok. Egyrészt utálom emiatt, és nem tudom, hogy képes lennék-e megbízni benne ezek után, másrészt viszont borzasztóan szeretem. Mindentől függetlenül, Nem tudom elképzelni nélküle az életemet.

2017. jún. 21. 15:54
 1/9 anonim válasza:
Sad situation..
2017. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyrészt a bizalom ezek után már nehezen lenne teljes, másrészt - és ez a nagyobb baj - ha már valaki egy kapcsolatban félrelép, egyáltalán el tud odáig jutni, hogy "na, én akkor most megalázom a barátomat/barátnőmet, és lefekszek mással, nem érdekel, hogy ez neki hogy esne", akkor ott alapjaiban vannak problémák azzal a kapcsolattal.

Ráadásul kétszer.

Természetesen attól még rohadtul fájna a hiánya, hiszen az érzelmek nem múlnak el egy csapásra, és lehet, hogy a történtek ellenére szeretném is, de megalázni nem hagyom magam, és naiv kis hülye sem vagyok, hogy a történtek után folytassam.

2017. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Én annál sokkal többet érek.
2017. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele, főleg ha kétszer csalt meg.
2017. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. nél úgy kibsznm hogy a lába nem érné a földet.


19F

2017. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat..:)
2017. jún. 21. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
A bizalom elszállt...ez egy jel hozzá, főleg hogy ahogyan említetted kétszer is megtette, sajnálom nagyon :(
2017. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha félre lépet az azt bizonyítja hogy már nem szeret,miért lennél egy olyan valakivel aki már nem szeret és nem becsült meg ? Én úgy meg veretnèm hogy az anyja se ismerné meg :))) bocsi de ez tényleg így van. ValaKi mellet vagy 3 évig és ezt érdemled? Forduljon fel...
2017. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy félredugás nem a világ. Kettő se. Dugj te is félre s helyreáll a lelkivilágod.
2018. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!