Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tánc által közelebb lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánc által közelebb lehet kerülni egymáshoz?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es, és táncolnunk kell. (Felénk koszorúcskának hívják, nem tudom mindenhol így nevezik-e.)

Van egy osztálytársam,aki nekem tetszik, mert intelligens, és jó a humorérzéke, valamint egész helyes is. A pár hét alatt nagyon kíváncsivá tett magával kapcsolatban, és úgy látszik van esély. Gyakran szemezünk, olyankor általában elmosolyodik, és miután visszafordult, akkor is még mosolyog maga elé.

Éppen mostanában gondolkoztam, hogy érdemes lenne többet váltani egy-két szónál, amikor jött ez a lehetőség. Így hát vártam még egy kicsit, hátha felkért, és bár nem hittem volna, tényleg megtette.

Szerintetek a táncpróbák alatt, tánc miatt szervezett csapatépítő programokon, esélyes, hogy egyszerűbb lesz közelebb kerülni? Nagyobb esélyem van így, hogy együtt fogunk táncolni, vagy ennyi "testi közelség" nem számít?

Az osztálytárssal járni hülyeség közhelyet nem kérem. Magamtól is tudom, hogy írtó nagy baromság, és később rengeteg kínos szituációba keverhet engem, de ezen még nem szeretnék aggódni, az sem biztos, hogy lesz bármi is.

Köszönök minden normális választ!:)



2017. okt. 23. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Igen. Így csalt meg a volt barátnőm egy másik sráccal.

Maradj már, nem férsz a bőrödbe. Másfél hónapja van suli,de te már nem férsz bugyidba, holott 15 évesen teljesen értelmetlen egy kapcsolat.

2017. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

???

Nem mondok semmit.:D

Szerintem 15 évesen természetes, hogy a lányok már érdeklődnek a fiúk iránt.

Itt egy jó alkalom,nem fogom elrontani, de ettől még nem mindig szexre kell gondolni.(Igen, most jöhet az, hogy a fiúk ilyenkor csak arra gondolnak.)

Viszont ez csak egy tánc, ami nem az ágyba vezet, személyszerint még várnék jó pár évet a szüzességem elvesztésével. Ettől a fiúk még érdekelhetnek, nemde?:)

Amúgy is leszögeztem, hogy nem feltétlen lesz belőle kapcsolat. Próbálom megismerni, aztán meglátjuk, hogy egyáltalán tetszem-e neki.

2017. okt. 23. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2: ÉS az a fiú a te szüzességeddel még jópár évet fog várni, ugye? :)
2017. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit kell ezen úgy lovagolni?? Tudom, hogy neten keresztül nem tudom bebizonyítani, de nem vagyok buta. A fiú abban a pillanatban repülne, amikor érzelmileg zsarolna, vagy erőszakos lenne. Normálisan lettem nevelve.:)
2017. okt. 23. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező erről nekem is ez a véleményem:) örülök hogy van normális lány rajtam kivül , aki így gondolkodik:)

A kérdéssel kapcsolatba pedig igen, tuti közelebb tudsz így kerülni, barátaimnak van hasonló élménye:)

2017. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!:) Remélem úgy lesz ahogy mondod!:)
2017. okt. 23. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a Koszorúcska kifejezés nemrég jött velem szembe, utánanéztem, ezt elvileg csak Sopron és környéke használja, máshol ezen a néven nincs, Szalagavató vagy Szalagtűző van, ahol táncolnak.


A társastánc nagyszerű dolog ismerkedéshez, csak ajánlani tudom.

Nem kell rögtön túlgondolni a dolgot, ennyi erővel járhatnátok teniszezni vagy sakkozni is, nincs ezzel semmi baj, amíg a másik fél nem él vissza a helyzettel.

Személyes tapasztalatom: több, osztálytársakból alakult kapcsolatot ismerek, a legtöbbnek vége is lett, de olyanról egyről sem tudok, ahol valamelyik fél megbánta volna.

2017. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!