Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni "ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni "ha a lány csókra vár"?

Figyelt kérdés

Mármint honnan tudjam mikor csókolhatom meg? Miket csinál olyankor? Mert nem akarok felsülni...

Annyira tetszik de nem merem megcsókolni, pedig elmesélve a szitut pár ismerősömnek jól lehülyéztek, hogy meg kellett volna csókolnom. Meg, hogy tetszek neki mert zavarba jön a közelembe, lesüti a szemét ha rá nézek, de valahogy folyton a közelemben van, és "produkálja" magát. De velem nem ilyen, szinte alig szólt hozzám. Állítólag zavarban van de Ő? Hiszen mindenkinek ő kell olyan szép. Meg helyesnek tart, de én alacsonyabb vagyok nála szóval mindegy nem?

Tegnap hazakísértem és először voltunk kettesben és végre beszélgettünk. Egész sokat. És olyan furcsa volt az egész, sosem voltam még ilyen izgatott nagyon szerelmes vagyok belé. Nagyon más volt most, csomót beszélt, mosolygott és olyan jófej volt. És kétszer is volt olyan, hogy a "nyakamba ugrott" megölelt és így nézett rám, akkor meg kellett volna próbálnom? Mert pl a házuk előtt gondoltam nagyon, de ott már nem viselkedett így, csak mondta, hogy úgy látja itthon van már az anyja, na most siet be majd találkozunk szia...Sőt inkább olyan közömbös is lett vagy nemtudom. Pedig akkor "illik" nem? Szóval akkor már nem is akarta volna vagy egyáltalán nem?


Mit csináljak legközelebb? Honnan tudhatom ha azt akarja? Szerintetek tényleg tetszhetek neki?


2017. okt. 23. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Valld be neki. Ha ő is mondja hogy viszont szeret téged akkor szabad a pálya. Csókold meg utána.
2017. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy arra várt,mikor csókolod már meg és azt hitte nem szeretnéd és azért volt utána közömbös veled.


Ilyen jelek lehetnek,ha azt szeretné csókoldd meg: mélyen a szemdbe néz,majd a szádra(ezt felváltva ismételgeti) valószínüleg azért van a közeledben zavarba,mert tetszel neki.

2017. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!