Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatlan lányok! Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan lányok! Hogy reagálnátok első randin a csókra/puszira?

Figyelt kérdés

Szerdán randizok egy nagyon kedves lánnyal. Semmiben nincs tapasztalata még nem is találkozott így fiúval. Neten ismerkedtünk meg. Hogy reagálnátok arra ha a dolgok úgy adják ha mondjuk egy szájra puszit kapnátok a sráctól a végén búcsúzáskor? Vagy akár közben. Nem nyelvest tervezek mert az lehet tényleg sok lenne de szerintetek ez belefér vagy tönkretennék mindent? Komoly kapcsolatban gondolkodom vele csak

Én 19 ő 18



2017. jún. 4. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számít ez de nem egy prűd lánytól van szó. Arrol a témárol is el tudunk beszélgetni.
2017. jún. 4. 21:04
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan próbáld meg megcsókolni. Elsőnek egy puszi utana csók, hogy felizgassa, de igazából elmondásod alapján, szerintem semmi gond nem lesz. Legyél kedves vele és éreztesd azt vele, hogy ő a legszebb azon a helyen és fontos neked abban a szent pillanatban.
2017. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A hangomtól félek a legjobban h elrontja az egészet. Elképesztő hülye hangom van amit nem is tudtam csak videóbol hallottam vissza :(

Lányos és kisfius olyan mintha gügyögnék :(

Pedig ha beszélek nem olyan

2017. jún. 4. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nincs tapasztalatom, de ha tetszenél, örülnék a kezdeményezésnek. Ha nem a randi első 10 percében akarnál ilyen közel kerülni, nálam teljesen oké lenne, egyébkénk megijednék :) Az engem nem zavarna, milyen a hangod, ha eddig megértettük egymást és egyébként tetszel.
2017. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Videoban kb mindenkinek hulye a hangja :') szerintem nyugodtan probalkozz, ha a csaj is nyitott es nem az elso 10perc utan tamadod le. Lassan kozelits, hogy lassa, mit szeretnel, ha nagyon nem akarja, ugyis elhuzodik, de kizartnak tartom :D
2017. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy történt h hazakisért én megpusziltam majd rá egy pár napra megcsókolt először csak szájra puszi volt aztán nyelves (nagyon jo volt)
2017. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a saját hangját mindenki hülyén hallja a videókon, felvételeken! Ez ne tántorítson el. :D


Én is teljesen tapasztalatlan lány vagyok, de ha nagyon tetszene az adott srác, egy hullámhosszon lennénk a randi alatt, fel tudnék oldódni mellette, meglenne a vonzalom, akkor nem utasítanám el a csókot, ha szépen, finoman kezdeményez, és nem letámad vele. Tehát először csak óvatos, finom puszi/puszik, majd csók. Ha viszont nem éreznék semmi különösebbet az első randi alkalmával, akkor csak még jobban rontana nálam a csókkal.

2017. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!