Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap lesz annak a fiunak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz annak a fiunak a szülinapja akibe szerelmes vagyok. Milyen ruhát vegyek fel? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Remélem sok értelmes valaszokat adtok.

Legyszives ne ilyanokat h ilyenbol ezer kerdes van mert egyet sem talaltam amikor kerestem.

Előre is köszönöm a válaszokat!❤❤



2017. okt. 24. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan rucit amiben csinosnak érzed magad és nem feszengesz benne. Viselkedj természetesen és kedvesen :)
2017. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uuu, ez nagyon izgi! Én 2 hete voltam egy ilyen szülinapon, ahol a srác tetszett nekem. Természetesen előtt nagyon izgultam, hogy mit vegyek fel. Előtte ráadásul 1 hétig koplaltam, na jò ezt nem muszály csinálnod, én csak ugy éreztem jobban néznék ki 1-2 kg minusszal. Ahaha. Végül egy ilyen térd fölött végződő harangujjú bő fekete ruhában + fekete magassarkú bokacsizmában mentem. Ez egy olyan összeállìtás volt, amiben jòl éreztem magam, nem feszengtem, pl. Lemertem benne ülni anélkül, hogy a ruha felcsúszott volna, nem volt kinnt a mellem sem, és nem volt tùl elegáns sem, de tramplinak sem tüntem. Az egyetlen dolog ami kicsit feszélyezett, hogy egy kicsit ilyen ápol és eltakar darab volt, és ugy éreztem egy kicsit kövérit. :DD Igazábòl nem vagyok nagy darab, csak egy kissé magas és a magasságom miatt nem igazán vagyok az a tipikus kicsi törékeny alkat, mint a legtöbb lány általában.

Szòval amot neked is tanácsolni tudok, hogy öltözz elegánsan, de ne kihìvòan, főleg ha ilyen házibuli szerű a szülinap. Légy kifinomult. Ilyenkor egy ùj ruhára is beruházhasz, mert nekünk nőknek általában egy ùj ruha fokozza az önbizalmunkat. Ami elég fontos lehet, mert ùgy tünhetsz, hogy ragyogsz. ;) Legalábbis én ìgy vagyok vele. Szòval ez egy jò befektetés lenne szerintem. Én valami egyszerűbb, nem vulgáris koktélruhában mennék harisnyával és csizmával. És a src ajándékát se felejtsd otthon. :) Sok sikert!

2017. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,nagyon kedvesek vagytok. Egy baj van. A fiú beteg lett így elhalasztották a szülinapibuliját a jövőhétre...

Az ajándéka az már megvan de köszönöm h figyelmeztettél.

2017. okt. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!