Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok abba srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok abba srácba, aki pont a legjobb barátnőmbe szerelmes. Most mit csináljak? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Tehát volt egy hosszútávú kapcsolatom, amiben kihasználtak és átvertek, és a végén nagyon csúnyán megszívtam. Vak voltam, mert nem vettem észre, hogy a "párom" kihasznál, és valójában nem szeret úgy, hogy mondja. Szóval véget ért hál'istennek, én pedig nagyon mély depresszióba estem. Még pszichiáterhez is jártam, de nem volt valami jófej doki, így otthagytam. Folyton engem hibáztatott. Komolyan én még olyan k*cs*g orvost nem láttam... Tehát magamra voltam maradva, a legjobb barátnőm sem tudott velem mit kezdeni. Akkoriban úgy éreztem, hogy még szeretem őt, annak ellenére, hogy tönkretett. Mikor megtudtam, hogy van egy új barátnője, összezuhantam, és meg akartam halni. Gyorsan megírtam a barátnőmnek, hogy mit tudtam meg, és hogy nem akarok tovább élni. Ő azt hitte, hogy megint öngyilkos akarok lenni, így nagyon ideges lett, de pont nem tudott eljönni hozzám, mert nagyon messze volt tőlem. Mikor hazajött, bemutatta a legjobb fiúbarátját, aki nagyon sokat szenvedett az életben, de mégis vidám, és imád másoknak segíteni lelki problémákban. 3 éves korában meghalt az anyja, és az apja 8 éves kora óta Németországban dolgozik. A nagymamájával és a keresztapjával él. Szóval nehéz neki, mégis vidám, nagyon rendes, és elképesztően szép a lelke. Ha arról van szó, lelkizik veled, ha meg máshogy állnak a dolgok átvélt hülyülősbe, és már sírsz a röhögéstől a poénjain. Szóval bemutatta őt, és ez a srác kihozott engem a depressziómból, egy kiegyensúlyozott, vidám lány lettem, mint régen. Most pár napja ment ki az apjához Németországba egy hónapra. Iszonyatosan hiányzik, de tartjuk a kapcsolatot. Viszont a beszélgetéseink alkalmával rájöttem, hogy szerelmes a barátnőmbe. Nem vallotta be, de érzem, ahogyan róla beszél. A barátnőm egy hét múlva az ország másik végébe költözik. Ez nagyon megviselt.... Viszont most nem tudom, hogyan kezeljem ezt a helyzetet, mert eléggé kivagyok, pont belé szerettem belé, és még bűntudatom van...

2013. aug. 4. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd elköltözik akkor tulajdonképpen egyenes utad van, a kérdés hogy a srác rád hogy tekint.
2013. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
könnyen lehet, hogy csak az irigység egy olyan fajtája ami számodra is új
2013. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod. Eléggé valószínű, hogy azért lettél belé szerelmes, mert végre van egy srác aki meghallgat, aki törődik veled és ott van a toppon, hogy segítsen neked. Úgy gondolkozik mint te stb. Tudom... nekem ilyen volt az exem, aztán piszkosul átvert.


Próbáld meg azt, hogy felveted a témát valahogyan, hogy tetszik neked, hogy te el kezdtél többet érezni iránta, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle.


Arra viszont nagyon vigyázz, hogy ne azért akarj vele összejönni, mert az előző kapcsolatod balul sült el.


17/L

2013. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de már ma lesz két napja, hogy együtt vagyunk. :)
2013. aug. 9. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!