Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a lányt mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ő az aki nekem kell,vele el tudnám képzelni az életem minden percét.Életre szóló szerelem volt,de azt mondta már nem szerelmes.Szünetet szeretne csak. Tudom hogy őt nem szabad elfelejtenem. Rá fog jönni előbb utóbb hogy mi egymásnak lettünk teremtve. Akármennyire is próbálom,őt nem tudom elfelejteni. És a szívem azt súgja nem is szabad őt elfelejtenem.Előbb utóbb visszatalál hozzám. Eddig egyébként minden lányt elfelejtettem de ő más mint a többi sokkal.
2017. okt. 24. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kockulj.
2017. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bogapetra válasza:
Ha ő tényleg a nagy szerelmed és egymáshoz tartoztok bármenyi szünet vagy új kapcsolat esetleg távolság után is vissza fogtok találni egymáshoz de ha nem akkor akit el tudnak vinni tőled vigyék mert nem való hozzád. Enyit tudok csak mondani remélem sikerül vagy egymásratalálni vagy akár elfelejteni ☺
2017. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy találnánk újra egymásra? Előbb utóbb valamelyikőnknek lépnie kell. Én megmondtam egy lépést sem fogok tenni,remgeteget harcoltam érte,majd rájön mit veszített
2017. okt. 25. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyet tudok ajánlani. Lehetséges h a jövőben még összejöttök, de változz meg! Gyurd ki magad és belsőleg is változz meg teljesen, úgy nagyobb eséllyel szeret beléd újra a jövőben. De ne írogass neki semmit h szereted meg ilyenek.
2017. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már rengeteg hosszú üzenetet kapott tőlem,és lehet hogy már azzal elrontottam. De eddig barmikor azt mondta hogy vége mindig újra meg újra egymáshoz szóltunk.de mostmár végleg befejezem az irogatást,én rengeteg lépést tettem már,most ő van a soron.Nem követem,nem lájkolom a képeit,várok az üzenetére. Közben élem az életem,ha találok mást akk igy járt
2017. okt. 26. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!