Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rögtön csókkal köszönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön csókkal köszönni?

Figyelt kérdés
Na az a nagy helyzet hogy én cserediák vagyok külföldön (már csak 7hónapig).ezalatt az idő alatt karácsonyra megyek haza és tavaszi szünetre.2hete rámírt egy srác akit otthonról ismertem, és elkezdtünk beszélgetni.telefonálunk sokszor és nagyon egyrugóra jár az agyunk.eléggé össze vagyunk hangolódva.karácsonyi szünetben találkozunk és arra gondoltam hogy mivel elég nyilvánvaló hogy nagyon bírjuk egymást, ezért megkockáztatnám hogy rögtön megcsókolnám a drámai hatás érdekében. Ami még plusz infó lehet hogy élőben még nem találkoztunk,nincs barátnője és tényleg nagyon bírjuk egymást. 16L

2017. okt. 24. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiú mindenféleképpen fogja jutalmazni ha rögtön megcsókolód :) szóval hátrányod tuti nem lesz belőle!
2017. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
A csókot szerintem tartogast a találkozó végére. Hisz ha élőben megváltozik a véleménye rólad,vagy neki ez túl gyors,akkor akár tönkre is teheted a találkozót. Viszont a találkozó,közepe ill. vége felé vagy akár búcsúzáskor már nyugodtan megpróbálhatod összehozni.
2017. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2017. okt. 24. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább öleld meg
2017. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!