Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben túl messzire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben túl messzire mennék egy csókkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon jó fiú barátom. Mindenről tudunk beszélgetni, és rengeteget vagyunk együtt. Három éve bevallotta, hogy szeret, de én akkor mást választottam. Aztán neki más lány tetszett, de végül nem lett belőle semmi.


Most azt mondta, szívesebben lenne velem, minthogy lányok után futkosson. Ez mit jelent?

Én érzek iránta valamit, de nem akarom elmondani neki, nehogy elrontsam a barátságot.


Szokott kétértelmű dolgokat mondani, de lehet, hogy azért, mert már megszoktuk egymást. Egyébként nálunk az ölelés természetes, puszi is volt már.

A múltkor elég közel hajolt hozzám, de én nem tudtam, mit csináljak, és elfordultam. :(

Bár ne tettem volna...


Nem merem megcsókolni... Nem lehet valamilyen gesztussal rávenni, hogy ő tegye meg???

Volt már valaki hasonló helyzetben?


Előre is nagyon köszönöm azoknak, akik értelmes válaszokkal segítenek ebben a nehéz időszakban!


15/L



2017. febr. 15. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy tetszik neked és beszéljétek meg. ne akard rögtön lesmárolni
2017. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, mit reagálna egy csókra. Inkább menj biztosra, és beszélj vele az érzéseidről. Mond el neki, hogy te is szívesen lennél vele, érteni fogja szerintem. :)
2017. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!