Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy pólót szeretnék venni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pólót szeretnék venni barátomnak évfordulóra, olyat, aminek a párja nálam lenne. Pl. : king-queen, vagy egy dalszöveg kettészedve. Milyen ötleteitek vannak még, mit lehetne ráírni, valami ötleteset vagy valami aranyosat?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szív egyik-másik fele;

Egy Ascii art egyik-másik fele;

Egy rólatok készült kép egyik-másik fele;

Az ő pólóján egy nyíl jobbra (fontos az irány) ami alá az van írva, hogy I'm with [a Te beceneved], a Te pólódra balra nyíl, felirat: I'm with [az Ő beceneve].

Nyilas megoldás: I love this guy/girl

Rákeresel arra, hogy couple T-shirt ideas, sokat fogsz találni

Remélem segítettem

2017. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetne az ő pólóján az, hogy:

A*x''(t)+B*x'(t)+C*x(t)=0

A tiéden meg:

x(t)=e^(-B/2A*t)*(U*e^(sqrt(B²-4AC)/2A*t)+V*e^(-sqrt(B²-4AC)/2A*t))

2017. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyuméknak olyan pólót csináltattunk, hogy apuén két pötty és alatta bajusz, anyén meg két pötty és fölötte bajusz (vagyis haj). Akartam képet csatolni, de hirtelen nem találtam.
2017. okt. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jesse and Walt
2017. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kösziii :D Jöhet még, ha tudtok :D
2017. okt. 26. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!