Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gond ha 12éves vagyok és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond ha 12éves vagyok és a párom még nem szeretne csókolózni?

Figyelt kérdés

Már 2éve együttvagyunk és a lány nem szedetne...

Most lesz majd a szulinapom,névnapom és a barátnőm szülinapja is,Kíváncsi vagyok hogy csok lesz-e???


2017. okt. 26. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. 12 évesen konkrétan kisgyerekek vagytok még, és ha nem áll készen, nem kell erőltetni. Majd szól, ha úgy érzi, eljött az ideje annak is.
2017. okt. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez egy kamu kérdés, nem azért de én 2 év alatt megtudnék bízni a baratomban annyira h megcsokoljam, vagy nemtudom
2017. okt. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Teljesen normális. Még fiatalok vagytok.

Majd később biztos akar. Legyél vele türelmes.

2017. okt. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elsőnek és a harmadiknak.
2017. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 David134 ***** válasza:
12 évesen kapcsolat te jó ég! Még ha ilyen kis szerelem az oké de kapcsolat? 2 éve együtt vagytok tehát 10 évesen jöttetek össze wtf? Nem kéne ezt ilyen szinten komolyan venni és még legalább 3 évet várni evvel az egésszel.
2017. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ezt hogy sikerult? 10 evesen? Jesszusom, azert ez mar nem normalis.
2017. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!