Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fogszabályzós gond nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fogszabályzós gond nélkül tud csókolózni, vagy lehet összekoccan vagy összeakad a két fogszabi?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok segíteni, kicsit aggódom emiatt... Köszönöm előre is!

2013. jan. 2. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem no problem...igaz nekem nincs fogszabályzóm, de még sem érnek össze a fogaink...esetleg ha bohóckodunk, vagy túl lendületesek vagyunk ;) de az 5 év alatt ha 3x koccantunk össze...
2013. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. jan. 2. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden probléma nélkül működik a dolog, ne izgulj :)
2013. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csókolózzatok. :)
2013. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem simán meg lehetne oldani probléma nélkül, mivel a fogszabályzó maga a fogatokon van, és ugye egy csóknál alapból nem jó ha a fogaitok összeérnek.

Szóval egyedül csak arra figyeljetek oda, hogy a fogaitok ne érjenek össze + lehetőleg a nyelvetek se érjenek a fogakhoz. Így a fogszabályzót is teljesen kihagyjátok a kellemes kis játékból. :)

Am eléggé kiábrándító lehet mind2 fél számára a fogak összekoccannak ;) tessék erre vigyázni :)


16/L

2013. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!