Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei annak, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virágcsokrocska kérdése:

Mik a jelei annak, hogy egy fiúnak tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és a suliban a fiúk olyan furán viselkednek velem. Például órán az egyikőjük mindig engem néz és amikor odafordulok, elmosolyodik. Ez fura, de tudom, hogy normális. Vannak még más jelei is annak, hogy egy fiúnak tetszik egy lány?

2017. okt. 27. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én próbálok minél többet beszélni a lánnyal, keresem a társaságat, mindig köszönök neki, vittem szülinapjára csokit, és hívtam már el talizni is nyáron. Én így próbálom a tudtára adni hogy tetszik nekem, de gondolom van aki nem mer a lányhoz odamenni, csak nézi, meg van aki idegesíti meg szórskozik vele stb. 14/F
2017. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm de sajnos az én helyzetemben nem ez a jellemző. Hozzám se szól, csak bámul.
2017. nov. 7. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!