Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a "barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a "barátság extrákkal" levő kapcsolatomban a srácba. Tudnátok valami tanácsot adni? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval.. Egy ideje osszejarunk szinte mar naponta. Felre ne ertsetek,ez nem egy szex kapcsolat. Csokolozni szoktunk ,meg dumalgatni. Mar az elejen a fiu megmondta nekem hogy o most nem szeretne kapcsolatot es en ezt tiszteletben tartottam,igy alakult ki kettonk kozott ez a dolog. Csak en utkozben beleszerettem. Nem tudom mit tegyek. Lehet ott kene hagynom de egyszeruen nem birom. Ugy viselkedunk mint a szerelmesek,kezen fogva jarunk,masok elott (is) csokolozunk, mindent megtudunk beszelni a masikkal. Teljesen felszabadult vagyok vele. De o tudom hogy nem akar tolem ennel tobbet.. Szerintetek? Adjak ennek idot? Vagy engedjem el?

2017. okt. 27. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 14-16 évesek vagytok, akkor ez egy teljesen normális kapcsolat.
2017. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"sokolozni szoktunk ,meg dumalgatni"

ÉS ennek mi értelme van? Dedó van vagy mi?

A csók az csak a szerelmünkkel jó, dumálni meg bárki mással, aki szimpatikus.

Mitől nem akar többet a srác? Ha ugyna azt csináljátok, mint egy párkapcsolatban, akkor nem tök mindegy, minek nevezitek? Nem mondja ki,hogy ez kapcsolat, attól függetlenül ugyanúgy viselkedtek. Ez gyakorlatilag párkapcsolat.

2017. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy nem mondjuk ki hogy kapcsolat. Hanem hogy en szerelmes vagyok bele,de ez mar nem kolcsonos
2017. okt. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!