Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit gondoltok, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok, az alábbi versről?

Figyelt kérdés

Mélysötét fák között ingázván,

Bíbor zápor tűzbe csobban.

S a fehér nyalábsáv,

Fénysugárral robban.


Villan, suhan, arcod elmegy,

Ékkő szempár s fátylos orca,

Mit láttam, ki kérdez:

Az már elmúlt, hol van?


Még nem volt esélyem megmutatni kiszemeltemnek, lévén az arcát sem tudom felidézni olyan ritkán látom, hiába van nap mint nap közel. Kínomban megihletett ez az állapot. Csak annyit tudok róla, hogy gyönyörű, és az pillantásától megfagyok... 16/F



2017. okt. 27. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Wow. Szép lelked lehet.

16/l

2017. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes vagy. Már az sem túl megszokott, hogy verset írsz, ilyen stílusban pláne. Mély érzéseid lehetnek.
2017. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az az ingázván elég furcsán hangzik. Azon kívül nem egészen világos nekem hogy mit is akartál kifejezni ezzel a verssel. A szempár meg az orca érthető de a többi? Lehet csak velem van a baj, de ha csak nem a lány is ilyen művészlélek nemhiszem hogy érteni fogja. Már ha egyátalán fontos az hogy értse, lehet már csak attól is elolvad hogy verset írtál neki :D
2017. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit keszekusza, de gyakorolj és olvass sokat, szerintem van hozzá tehetséged.
2017. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A vers maga egy emléket akar kifejezni. Az erdő maga az elme, a villám benne az emlék amit nem lehet felidézni. A mélysötét-fehér ellentét akarná megmutatni mennyire más és erős azaz egy emlék róla, minden mást elvakít, de csak rövid időre. A villámban van az emléke, amit rövid időre láthatok, egész nap ezt látnám, ezért a végén felteszek egy költői kérdést..


Tényleg keszekusza, amúgy, kívülállóként, ha nézném nekem is az lenne most xD

2017. okt. 28. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A bíbor zápor tűzbe csobban és a mit láttam ki kérdez soroknak semmi értelmük. Az előbbi tartalmilag, az utóbbi nyelvtanilag érthetetlen.
2017. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nen rossz. Nyugodtan megmutathatod
2017. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy kiemelted a hibákat, majd akkor kijavítom, hogy nyelvtanilag helyes legyen... :)
2017. okt. 28. 21:07
 9/9 A kérdező kommentje:

Bíbor zápor sor helyett: Viharfelhő nélkül nyomban (3. Sorból az S kiesik így)

Mit láttam sor helyett: Angyal tekintete


Még egyszer köszönöm, szerintem most már így jobb, és érthetőbb! :D

2017. okt. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!