Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem még neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem még neki? Milyen indokkal írjak rá?

Figyelt kérdés

Felettem jár eggyel ez a srác, nyáron még azt írta ,hogy "amikor lát szebbé teszem a napját" és mindig mikor meglátott rám kacsintott..De mostmár csak köszön és egyszerűen tovább megy..Én beleszerettem!

Szerintetek még tetszehetek neki? Milyen indokkal írjak rá?Abban reménykedem hogy egyszer összefutunk sulin kívül és akkor rákérdezhetek hogy bejövök-e neki,ezt hogy tegyem meg burkoltan? Mert nem szeretnék konkrétan rákérdezni!

Köszönöm 16/L



2017. okt. 28. 14:52
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá konkrétan. Nálam semmi remény nem volt, közöltem vele hogy szeretem. Még nem történt semmi, de nem bántam meg.
2017. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Szurkolok Nektek!

2017. okt. 29. 16:25
 3/4 erdei Katica válasza:

Kedves Kérdező!

Előszörrrr is...nem biztos, hogy bele szerettél bele, lehet, hogy csak a figyelme imponál neked. Próbáld meg mindenképpen elemezni a saját érzéseidet. Kérdezd meg magadtól, hogyha soha nem lett volna veled olyan felfigyeltél-e volna rá egyáltalán. Vagy csak szükséged volt valakire, aki értékel.

Ha kíváncsi vagy arra, hogy mi változott benne vagy hogy egyáltalán miért kacsintgatott rád anno kérdezd meg tőle ezt udvariasan (, de legyél szkeptikus, lehet, hogy csak játszott). A helyedben nem kérdeznék in medias res rá a szerelemre, mert lehet, hogy ő se tudja , hogy mit akar vagy mit érez (ráadásul ezen a ponton nagyon sok fiú képtelen mit kezdeni az egésszel), esetleg inkognitóban egy tapló...(satöbbi, satöbbi)

De közeledhetsz hozzá (pici) lépésenként is, mert valakit csak úgy szerethetsz meg igazán, ha ismered őt (lehet, mondjuk, hogy titokban levelibékákat klónoz a garázsban-ezt amíg nem ismered nem tudhatod...)

Azért sok sikert! És ne félj elgondolkozni az érzéseiden és analizálni őket :-)

2017. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. nov. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!