Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek van egy fiu aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek van egy fiu aki mar majdnem masfel eve tetszik, en szeretem ot es nmvalasztanek hyette senkit de o neki nm tetszem de megis kozeledik felem, de nm szeret csak baratkent?

Figyelt kérdés
Legyszi ne kozhelyeket mondjatok!!

#közeledés #Masfel ev
2017. okt. 26. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elrejti az érzelmeit, v nem mer megmutatni.

ki tudja, de ha mosolyogsz rá, akkor talán szégyenlős lesz vagy valami olyasmi :D

2017. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én értem is oda volt egy lány pár évvel ezelőtt. Én akkor nem tápláltam érzelmeket iránta. Később rájöttem, hogy mekkora butaság is volt "elengedni".
2017. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Urosten nagyon,sokat segitettel foleg h fiu vagy,csak az a baj h sztem. Vele is igy lesz es ez mar mlst bant!
2017. okt. 26. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Cidázd le a vécében, az az út a férfi szívében. Ha utána adsz neki egy tál tőtöttkáposztát, végleg nyert ügyed van!
2017. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!