Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a srác sokat néz jelent vmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác sokat néz jelent vmit?

Figyelt kérdés
Van egy sràc, aki elèg sokszor szokott nézni, ha odanézek elfordul. Aranyos velem, de nem lép semmit. Akarhat tőlem vmit?
2017. okt. 29. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamennél hozzá szerintem ez gyorsan kiderülne :D így csak annyit lehet mondani, hogy talán.
2017. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erre en is kivancsi vagyok

Nalam annyi hogy a srac meg koszon is nekem pedig csak heti 1-szer latjuk egymast

Szerintetek?

2017. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt hogy irtam neki facen arra mindig valaszolt, de magatol nem írt. Meg volt olyan hogy foloslegesen szolt hozam, mert nem volt értelmes a mondanivalojanak.
2017. okt. 29. 21:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is szökött koszonni, de mindig nagyon halkan
2017. okt. 29. 21:53
 5/10 A kérdező kommentje:
*szokott
2017. okt. 29. 21:53
 6/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok en amikor bentem a terembe igy nema csond volt (elkezdodott az ora) en koszntem h szisztok erre o meg igy hangosan hogy szia,meg az ora vegen majdnem nekimentem es ahelyett h azt mondta volna amit mas reagalna hogy milyen bena vagyok,o ramjoszont csak hallkam en erre meg ugy meglepodtem hogy meg se tudtam szolalni😅

Meg mar 1-2 mondatot ora elott is beszelunk

Velemenyetek errol?

2017. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki.
2017. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-es, ne haragudj de írd ki te is válaszba, mert itt most nem rólad van szó, és azért képzelem milyen ideges lehet az aki kiírta a kérdést hogy itt izélsz az ő kérdése alatt...


Aki pedig kiírtad a kérdést: Menj oda hozzá, beszélgess vele:)

2017. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*írd ki te is magadnak, ne válaszba
2017. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. :)
2017. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!