Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akivel sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel sokat beszélgettem, ő írt rám és nagyon jól összehaverkodtunk ám mikor élőben találkozunk akkor rám sem néz. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg! Lehet félénk.
2016. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezd meg.

Én például olyan vagyok, hogy ha megismerek valakit, csak akkor szeretnék találkozni vele, ha megbeszéltük, mert addig bennem van egy olyan érzés, hogy nem biztos, hogy épp beszélni akar velem.

Lehet ő is ilyen.

2016. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Amúgy hol szoktatok élõben találkozni?

Csak mert ok, hogy chat-eltek egymással, de akkor az hogy történik, hogy elõben találkoztok és rád se néz?

2016. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen konkrétan mintha nem is ismernénk egymást
2016. máj. 31. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:

És egy suliba jártok? Mert akkor lehet az osztálytársai elõtt nem akar találkozni veled.

Vagy máshol szoktad látni?

2016. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen még egy suliba is járunk
2016. jún. 1. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!