Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak? Vagy várjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? Vagy várjam meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel osztálytársak vagyunk. Közel 2 hónapja szemezünk. És egy barátnőm megkérdezte tőle mit gondol rólam mondta, hogy rendes lánynak tart. És én gondoltam, hogy lépek és a buszmegállóban és a buszon beszélgettem vele. Én kérdezgettem és ő is kérdezett engem.

Most szünet van és nem tudom mit tegyek:/ Ráírjak vagy várjam meg amíg ő lép, mert részemről meg volt az első lépés most ő jön. Vagy nem?

Kérlek segítsetek :)



2017. nov. 1. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írhatsz neki
2017. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá, de először valami konkrét kérdéssel, pl. suli ügyben. Aztán egyúttal megkérdezheted, hogy amúgy hogy van, hogy telik a vakáció.
2017. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk! Osztálytársal nem jövünk össze! 😉
2017. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én várnék, mert már így is te tetted meg a kezdő lépést, és így elveszik benne a vadászösztön.Persze manapság már állítólag szeretik a fiúk, ha a lány kezdeményez, de én régimódi felfogásúként azt mondanám, hogy hagyd őt kibontakozni.
2017. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!