Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, aki lájkolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki lájkolja a képeimet, ha rakok fel újat, meg általában az állapotfrissítéseimet is. Nemrég kb.1,5 hete megbökött, visszaböktem. És így megy nap, mint nap. Ráírjak vagy várjam meg, amíg rámír?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 15:29
 1/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
88%

XD ecsém... XD azért úgy a 2.-3. bökésnél rájöhetett volna h nem csak reflexből böktél vissza.. XD

1 kérdésem lenne: váltottatok akár 1 szót is v csak az egeretek élettartamát csökkentettétek?

2012. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha valamire is érdemes srác lenne már rég irt volna,de irj neki ha szeretnél,próbáld meg te felszedni:D
2012. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Suliból látásból ismerem.
2012. szept. 15. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
a suliban?:oo látásból?:oo azugy komoly.xdd én nem írnék rá a helyedben,mert.ha ő nem ír akkor én végképp nem fogok..meg,ha a suliban se beszéltek akkor meg minek?:D én visszase bökném.:D demondjuk tetudod.:D
2012. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!