Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ésszerűen döntött a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ésszerűen döntött a lány?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz.


Adott vagyok én és a lány, legyen most a neve Klaudia. Oda és vissza vagyok érte, legalább egy fél éve szerelmes is belé, Klaudiának is régóta tetszek.


Összeszedtem a bátorságom, elhívtam randira. Másodikra is. Harmadikra már ő hívott el. A randi után Klaudia kifejtette milyen jól érezte magát velem, várja a következő alkalmakat is. Utána most pár nappal közölte velem Klaudia, hogy hagyjuk, mert nem tudott belém szeretni eléggé. Én csak álltam, hogy mi van? Ennyi idő alatt még vonzalom is csak kezd kialakulgatni, nem? Hát még szeretet, szerelem. Miért nem adott magának, nekem, nekünk több időt, hogy megszeressen jobban puszta tetszésen kívül?


Nyilván nagyon rosszul érintett a dolog, mert én erős érzelmekkel tekintek rá és képtelen vagyok felfogni, hogy mi van. A döntése véglegesnek tűnik, talán hiába próbálkozok csak magamat kínzom. Csak nem értem mi történt vele hirtelen, eddig minden okénak tűnt, csóktól sem vonakodott, sőt, még ő támadott le. A nyakamba ugrott mikor találkoztunk.


Akadt más neki? Mondja akkor el, abba hamarabb beletörődök, mint ebbe a találgatásba. Igen, már kértem Klaudiát, hogy mondja el az igazat, azt mondja ez az igaz, kéri szépen ne képzeljek bele semmit, nincs senkije. Az van amit mondott, nem tudott szerelmes lenni belém, közre játszik egy sérelme is régebbről. Mit várt, szempillantás alatt fog ez menni, ebben én sem hiszek, én is csak azért tudom, hogy mik az érzéseim iránta és úgy mentem el első randira, hogy fülig belé voltam zúgva, mert régebbi dolog bennem. Ésszerűen döntött?


Tudom ne fussak utána, felesleges, de ha mégis megszeretném szerezni, mit tegyek? Most elég tanácstalan vagyok. Egyébként nem első barátnőm lenne, lehetett volna, volt előtte egy hosszabb, 1 éves.



2017. nov. 2. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából igaz. Mondjuk az valóban túlzás, hogy nem alakult ki szerelem. Hát hogy is alakult volna ilyen rövid idő alatt. Inkább az lehet az igazság, hogy nem is vonzódik hozzád. Csak talán ezt nem akarta mondani.

Talán azért volt olyan odaadó, mert nagyon akart egy kapcsolatot, és próbált mindent beleadni. De aztán rájött, hogy nem érez semmit sem.

2017. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én sem értettem, hogy ennyi idő alatt az is csoda lenne, ha többet tudna érezni tényleg megkedvelésen túl.


Egyébként látszott rajta, hogy bánja, mert sírt, és azt mondta nálam jobbat nem is kívánhatna, nem hiába nézett már ki magának régebben, de így nem tud mit kezdeni magával, ha nem szeret eléggé. Csak maszlag?

2017. nov. 2. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát fura. Ha valakit én kinézek magamnak és örülök, hogy összejövünk, akkor tuti nemcsak 3 randit adok a dolognak. Vagy valami nagyon rossznak kell történnie a randin, hogy mégse akarjam. Pl. velem volt már olyan, hogy akivel randiztam, az kiabálva beszélt, nagyon kellemetlen volt, mindenhol mindenki felfigyelt ránk:) Ez csak egy ilyen szélsőséges példa, hogy miért nem találkoznék valakivel többet.
2017. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem értetem, annyira édes volt, örült az egésznek, várt minden találkozót. Nem tudom mi történhetett, de az biztos magam okolom, hogy nem vagyok elég jó, valakinél rosszabb vagyok, nem érdemeltem ki. Nem önsajnálatba, hanem önostorozásba kezdtem, nem tudom melyik a jobb.
2017. nov. 2. 17:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Egész nyáron, mikor mondtam neki, hogy megyek én is ide-oda ahova ő is, alig várta mikor találkozzunk még nem randi szinten, és csak ha pár mondatra is összefussunk. Hívott párszor bulizni ide-oda, de azok általában nem jöttek össze.


Mikor komolyabbra fordulhatott volna kiszeretett belőlem? Ne már, ez a legpocsékabb érzés a világon. Vagy hát ha mást szeret inkább, mert jobb nálam mondja meg, valahogy beletörődök, bár biztos sok idő kell hozzá, mert ahogy mondtam, ez nem pár hetes fellángolás bennem.

2017. nov. 2. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne ostorozd magad. A szerelem, párkapcsolat nem így működik, hogy ki jó, ki jobb a másiknál. Nem azért szeretünk valakit, mert ő a legjobb. Ez megmagyarázhatatlan.

Majd lesz más.

Sokat foglalkoztál vele, most csak rá tudsz gondolni. De ha nem rá koncentrálsz, akkor észre fogod venni, hogy vannak mások is.

2017. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hétvégén letiltott, törölt ismerősei közül is Facebookról, telefonon híváslistából is tiltva lehetek, mert nem kapcsol a telefon.


Én esküszöm nem zaklattam, nagyon nem is beszéltem vele, mert nem lehetett, csak próbáltam kedves maradni, megmutatni mennyire szeretem, vagyis csak szerettem volna elhívni ide-oda, hogy találkozzunk.


Kicsit gyerekes. Csak nem tudom miért érdemeltem ezt, én csak szerelmes vagyok, az volt a bűnöm, hogy szerettem a lányt és a legszebbet szerettem volna adni amit egy embertől, tőlem kaphat? Ez pusztítóan fáj most. Tényleg, nem zaklattam, még csak ki sem keltem magamból, még haragudni sem tudtam rá, hát még hogy bántsam valamilyen formában is, hogy így viselkedik velem.


Mindegy, legalább felfogtam, hogy ideje továbblépni, valahogyan, kár érte, nagyon tetszett a lány. :) Legalább évekkel később elmondhatom majd hencegve, remélhetőleg boldog és sikeres életemben, hogy mennyire szerelmes voltam belé mégsem kellettem neki, hiába akart ő is eleinte.

2017. nov. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!