Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lány közül választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány közül választani ésszerűen?

Figyelt kérdés

Érdekes módon eddig akárhogy kerestem senkit sem találtam, most pedig hirtelen egyből van két lány. Röviden: az első lány nagyon régóta tetszik nekem, vele most elég komoly beszélőviszonyban vagyunk, rengeteget társalgunk viszont nála nem tudok biztosat, hogy lesz-e valami, de nagyon rendes, kedves, figyelmes velem ezért nem szeretném lepasszolni csak úgy, pofátlanság is lenne a második lányért akit nemrég ismertem meg és tudom, hogy odáig van értem, nála nem kellene sokat teperjek, ő is szép de annyira mégsem mint az első, belsőleg biztosan ő is normális, vele még nem beszéltem túl sokat mert nem akarom még véletlenül sem, hogy kiderüljön, hogy ő is képbe van.

Próbáljak továbbra az elsőre koncentrálni szem előtt tartva, hogy nem olyan 100% az esélyem mint a másodiknál?

Nem vagyok szoknyapecér és egyiket sem szeretném megbántani, vagy mind a kettővel viszonyt folytatni.



2017. febr. 10. 19:05
 1/7 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Nem olvastam el az egészet, csak az elejét, de tartsd meg mindkettőt valahogy. Azért lehetőleg ne ess két pad közé.
2017. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy érmét.

30/f

2017. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hat ha mindenki tudnà hogy előre elesik senki sem àllna fel !De sztem az elsőt mert wz màr komolyabb kapcsolat és ilyenkor már sztem nem azon kellene agyalni hogy ott van a màsik nő hanem hogy ott van egy nő akivel meg szetetném próbàlni !
2017. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egészből csak annyi jött át, hogy egyik sem fontosabb neked, mint a másik, inkább a "biztos győzelemre" mész, méghozzá minél gyorsabban.

Adj egy kis időt magadnak, hogy félreérthetetlenül átbillenjen a mérleg valamelyik oldalra.

2017. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó két valaszolonak, totálisan jól megértették a helyzetemet, hármas felnyitottad a szemem tényleg az "első" lányra kell koncentrálnom.

Az is igaz, hogy a biztos győzelem fontos lenne, de az első lány sokkal fontosabb, vagyis ő számít!

2017. febr. 10. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem azt választanám,amelyik kéreti magát,hanem amelyik akar is,nem csak azt várja,hogy meghódítsam.A második.
2017. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha itt kell ezt megkérdezned, akkor egyiket sem.
2017. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!