Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem azzal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem azzal a lánnyal, aki mindig eltűnik amikor találka témát felhozom? (Ő írt még rám facebookon, úgy hogy még a létezéséről se tudtam, és szinte minden reggel arra kelek hogy írt, és arra vár hogy felkeljek. )

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve rám írt egy lány. Mai napig beszélgetünk. Szinte minden reggel arra kelek hogy ő már írt, és arra vár hogy felkelljek. Egész nap beszélgetünk, nagyon jól elvagyunk, sok a közös bennünk.

DE… most jön a furcsa rész. Amikor felhozom a találka témát, mindig eltűnik hetekre, nem reagál semmire, meg se nézi amit írok, konkrétan leignorál. Aztán rám ír mintha mise történt volna, de mivel nagyon kedvelem a lányt, és tetszik, eltekintettem ettől. Ezt már eljátszotta 2x, és most 3. alkalommal nem tűnt el, megbeszéltem vele a pénteki napot, és hogy majd csütörtökön a részleteket meg beszéljük hogy mikor, és hova menjünk. Na most csütörtök este van, megint nem reagál, pedig látom hogy fent van… mi lehet a háttérben? Hozzá teszem egy minimális tömegiszonya van, fél az olyan emberektől akivel még nem találkozott. Lehet hogy fél tőlem? Vagy más fiú van a háttérbe? Mit tegyek? Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. nov. 2. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Volt már ilyennel dolgom, azonnal otthagynám.

Imád téged, tök jól elvagytok, de soha nem fogtok közelebb kerülni egymáshoz se semmi mert ő neki baja van saját magával, fél, szégyelli magát. Szóval a saját utálata miatt a kapcsolatotok sem tud továbbfejlődni.

Csak szívni fogsz miatta, és annyira gyerekes hogy lelép mint egy kisgyerek mintha mi sem történne. Minél jobban elnézed ezt neki, annál többet fogja csinálni, annál jobban.

2017. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is a nyáron ezt tette egy lány, lelépett internetes barátság volt, és ezzel szinte a lelkemet annyira megölte, hogy mostanra sikerült visszahelyezni a régi típusú énemet. De a helyedbe megkérdezném, hogy kedveli e saját magát. Próbáld meg bíztatni, hogy ő szép. 16/F ott is tudok segíteni, többet is.
2017. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

félénk, tetszel neki, fél töled, mert nem ismer, lehet nem az vagy akit ö megismert... egyszerüen fél.

beszélgessetek skypen, vagy videón keresztül,hogy lásson, és halljon, akkor nem fog félni

2017. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szó szerint nem reagál a normális kérésre se, és már eléggé kezdek haragos lenni ezzel kapcsolatba.
2017. nov. 2. 20:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Lányok véleményét is szívesen olvasnám!!!
2017. nov. 2. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Huuu sztem nagyon keményen átvágott teged. Felenkseg szerintem nem lehet. Hiszen lejött neki, hogy tetszik neked abból, hogy talit kertel 100%. Csak jatszadozik veled. Dobd ki a francba.
2017. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is fél, hogy ha taliztok máshogy fogod látni, mint ahogy elképzelted. Ne írj neki ezek után csak ha már ő válaszolt erre. Ja és utána írd le, hogy téged ez így zavar és nem okés neked.

16L

2017. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!! Majd írok hogy mi lett a dologból!
2017. nov. 2. 21:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Na?
2017. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!