Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek egy sráchoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy sráchoz, akivel facebookon beszéltem kétszer, de élőben még nem. Minden reggel látom, de mindig mással van, ezért nem merek oda mdnni. Tudnátok segíteni hogyan közeledjek? 15/L

Figyelt kérdés

Tudom a fiúnak kéne,de a mai világban...

Nem egy nagy facebookos,csak este van fent,de már kétszer beyzéltünk,bár nem sokat...Kicsit olyan volt mintha nem nagyon akarna beszélgetni az elején,de aztán jól elvoltunk.Nem akarok én írni már neki,mert nem akarok rányomulni.

Reggelente ugyan abba a boltba szoktunk bemenni és amikor ránézek elnéz,de aztán vissza néz...Olyan mintha szégyenlős lenne,mert nem úgy néz el,hogy offolna hanem ilyen nem mer rám nézni kb....

Nem tudom,hogy tudnék hozzá közeledni,mindig egyik barátjával van...



2016. jan. 23. 22:05
 1/2 anonim válasza:
Írd neki, hogy teljesen felajzott
2016. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

15/L??? Óvoda az megy rendesen!! Isteneeem!!

Mire vársz, hogy levelet írjon neked, és rajzoljon?

Ha tetszik, vagy akarsz tőle valamit, akkor csak szimplán menj oda hozzá!

Persze most jöhetünk ezekkel a sablon dumákkal, hogy:

"ott a haverja"

"de parázok" stb...

Szégyenlőséggel nem érsz el semmit!


Sok sikert! :)

2016. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!