Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok írni első csók történet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok írni első csók történeteket? 😍

Figyelt kérdés
Olyat ami hosszú történet!! Akinek van ideje kérlek írja le olyan jó ezeket olvasni :) (Kort is mellé)
2017. nov. 3. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Középső csoportos voltam. Óvodai táborban voltunk. Fogadtunk a lányokkal, hogy nem merem megcsókolni egyikőjüket sem. Felmásztam az emeletes ágyra és szájon pusziltam a fekete hajú kék szeműt. Még egy nyalókát is nyertem.


"Kort is tej."

2017. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első igazi csókom nyáron történt. Közelben nyaralt párom a családjával. Megbeszéltük, hogy lemegyek hozzájuk reggel aztán mikor lementem lejött a hotel elé, beült az autóba... kicsit beszélgettünk oda adtam az ajándékot. Aztán volt az a mondatom, hogy "Puszit nem kapok?" erre ő normál puszit akart adni először, de én úgy fordultam, hogy csók legyen belőle. Aztán onnan nem volt megállás
2017. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, csak kort elfelejtettem. 21/f
2017. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nyáron volt az első csókom. Van egy kis tó a városunk közelébe és pont ilyen ünnepség volt. Az akkori barátommal sétáltunk kézen fogva. Aztán megállt és mondta hogy adjak neki puszit a szájára és hát mind tudjuk mi lett belőle. Aztán tűzijátékot is együtt néztük és ott is csókolgatott. Nagyon aranyos volt. 15/L
2017. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

16 evesek voltunk,legjobb haverommal egy uveg vodka utan probaltunk epp hazajutni,amikor o leszolitott par 20eves csajt.

Gondolom azt nem kell jeleznem hogy a szepseg tavol allt toluk,de tolunk meg a jozansag akkor epp,szoval haverom nekiesett az egyiknek.en annyira azert nem voltam kesz,igy illedelmesen megkerdeztem a masiktol,hogy nem smarolunk mi is?ez ment fel oraig,aztan hazarancigaltam a haveromat.

Igy visszagondolva vicces sztori,de lehet nem erre kellett volna elpazarolni az alkalmat.bar az is hozzatartozik,hogyha varnek a tokeletes szemelyre,akkor meg most nem csokoloztam volna :D 19/f

2017. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy táborban voltunk az utolsó nap valami buli volt és oda jött egy pár lány beszélgetni. Mikor készültek elmenni egyik barátom azt mondta nekik sziasztok és integetett,a másik barátom azt mondta fázik és inkább megölelte az egyik lányt, én meg gondolom ha már emeljük a mércét akkor én se maradjak ki így megcsókoltam az egyik lányt. 14 voltam.
2017. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Most 24/f
2017. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem a második, harmadik vagy akár negyedik emberrel is ugysn olyan az első csók.

Ha tényleg kívánod, akkor vele is olyan lehet, mintha ő lenne az első :)


A legelsőnél 15 voltam, pár haver átjött nálunk, mert szüleim elmentek és egyedül nem akartam lenni, és a csávónak már évek óta tetszettem, és hát monsjuk bevallom nem akartam tőle semmit, mégis úgy gondoltam próbáljuk meg, mert mindenki annyira mondta, hogy milyen jó pár lennénk. Hát nem volt valami nagy élmény.(itt a fiú 17 volt)


A második fiúval nyáron volt, ő a gyerekkori szerelmem volt. Ültünk ketten, beszélgettünk, és megcsókolt. (Ez a fiú is 17 volt)


A harmadik (eddig a legjobb) tó parton voltunk, este volt már, elmentünk sétálni a többiektől messze. És megálltunk. Megölelt rám nézett, odahajolt, és megcsókolt.(ő 18 volt akkor)


16/l


Szerintem minden csók lehet ugyan olyan mint az első:) viszont vannak ismerőseim akik minden péntek este a buliban más csávóval smárolnak, ez nem normális szerintem. Olyannal tedd meg, aki iránt érzel valamit.

2017. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Masfél eve februárban történt hogy átmentem a barátnőmhöz...otthon volt a bátyja és a haverja id es a barátnőm tudta hogy tetszik nekem a bátyja...ezért kitalálta hogy bujócskázzunk. El is kezdtünk játszani. Többször elbújt mindenki,sokáig játszottunk. Egyszer nem tudtam,hogy hová bújjak ezért segített barátnőm bátyja. Elbújtatott egy sötét kamrába. Az ajtó mellett kívülről volt egy lépcső ami felvezetett egy ilyen padlás szerűségre ő oda ment fel. Már egy ideje nem talált meg minket senki ezért nem figyeltem oda csak nézelődtem. Hirtelen a barátnőm bátyja lejött a lépcsőn és hátulról átkarolt. Megijedtem tőle ő meg súgta,hogy nyugi és magával szembe fordított. Aztán közölte "ezt már rég ki akartam próbálni" és megcsókolt. Többször is megcsókolt és még mindig nem találtak meg minket. Aztán amikor megtaláltak ők előre mentek mi pedig még bent voltunk és kérdezte hogy "kaphatok egy búcsúcsókot?" Azóta már nem vagyunk együtt de mindketten szeretjük egymást. Mindketten a másik tudtára adtuk szép lassan. 😊
2017. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám haverjai nálunk aludtak ( közülük az egyik a legjobb barátom ) és én is ott aludtam velük. Nem volt párnám így a kézen feküdtem és egyszer csak átölelt. Nagyon hevesen vert a szívem , hisz ilyen még soha nem volt velem:D aztán felé fordított és lassan magcsókolt. Meg sem tudtam szólalni zavarosban:D Utólag azt mondta , hogy elsőhöz képest nem voltam rossz pedig én annak éreztem :D
2017. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!