Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan akinek az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek az első szerelme lett az igazi?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy mondjuk a férjed/feleséged neked az első volt,nem volt még más, és még mindig együtt vagytok. Kíváncsi vagyok, hogy létezik-e ilyen, vagy ez csak egy filmes, giccses valami.

2017. okt. 14. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első szerelmem volt az igazi :)

most meg ezzel az izével vagyok együtt...

2017. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az összeházasodott párok nem a Tini Párkapcsolatok kategóriát fogják böngészni, csak egy tanács. :)
2017. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Már ne haragudj, de viszonyítási alap nélül hogyan lehet kiválasztani az igazit? Az nem választás, hanem megalkuvás.
2017. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
1# ezzel az izèvel:)
2017. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok már az nem olyan, nem azt mondtam h nem tetszett soha senki, csak ő volt az első akivel jártál...
2017. okt. 19. 17:32
 6/9 anonim válasza:
100%
Sógoromnak a nővérem volt az első szerelme, kapcsolata. Már 18 éve együtt vannak, 11 éve házasok, 2 kislányuk is van. A mai napig imádják egymást.
2018. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont csütörtökön volt a piramisban egy ilyen, hogy a lány az első barátjával tervezi az esküvőt. Szóval ha nem is itt, de létezik ilyen. (respect nekik)
2018. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sarah200 válasza:
A szuleim 19 evesen jottek elszo, elso kapcsolat volt mindkettojuknek. 35eve vannak egyutt. A szuleim szulei is ugyanugy elsore megtalaltak az igazit. :)
2018. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van olyan persze.

Pl nekem nem az első szerelmem volt az igazi, de azt hittem,hiszen mindenki azt hiszi akkor.( de pont azért mert nincs viszonyítási alap)

Szinte biztos hogy ha a mostani szerelmemmel vagyok 1. (akivel tényleg igazán megértjük egymást,egy hullámhosszon vagyunk stb..), akkor vele már össze is házasodtam volna és szültem volna neki gyereket. Mert az a lényeg hogy ne érd be kevesebbel mint a jó.

😊☝️

2018. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!