Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A napokban egy fiú megkérdezte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A napokban egy fiú megkérdezte tőllem, hogy akarok e vele "járni"Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugye mint említettem pár napja megkérdezte ezt a fiú. Én erre annyira megszeppentem hogy nem tudtam mit mondani csak azt hogy:nem mondom,hogy igen de azt sem hogy nem.

Igen es mind ez egy röpke szünet alatt történt.

Ezutan jöttem csak rá hogy en is szeretnék vele járni de már késő volt mert nekik órára kellett menni.

És az lenne lényeg,hogy szerintetek,hogyan mondjam meg neki,hogy igen en is akarok vele járni mert az érzés kölcsönös?

Lenne értelme?

Vajon nem felejtette még el?

(Az esetleges fogalmazási/írási hibákért előrre is bocsánat!)

14/L



2017. nov. 4. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem fogadásból tette és nem csak a segged érdekli akkor természetesen nem felejtette el

Beszélj vele,vagy írj rá

2017. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért legyél elővigyázatos! Csak igy hip-hop megkérdezte azért ez nem igy megy. Nem tudom,hogy ismered,vagy nem,de ha nem akkor biztos nem mennék bele.
2017. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minj oda hozzá, és mondd, hogy gondolkodtál, és arra jutottál, hogy a válaszod IGEN, mert te is kölcsönösen érzel iránta. A többit tudni fogja ő ;)
2017. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fogadásból tette!

Mert 1 nem mondta,hogy az lenne.

2. Ismerem a fiút,nem mondom,hogy annyira nagyon de ismerem.

És ő nem olyan eléggé csendes,visszafogott és nem nagyon szokott lányokkal beszélgetni még az osztálytársai lányokkal sem szokott,ezért szerintem én vagyok neki az első.

2017. nov. 5. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!