Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha nem bírom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bírom már enélkül a lány nélkül?

Figyelt kérdés

Már vagy 6-7 éve ismerem, osztársak voltunk 4 évig , akkor még bejöttünk egymásnak, ő szerelmes volt belém. De kb 1-2 éve én újra beleszerettem , buliba szoktam vele találkozni, de nem merek lépni..

Sosincs amúgy se egyedül , azt se tudom van e palija..

De már nem bírom ezt , vele álmodok ès majd meghalok már..

De nem merek lépni, mit csinaljak?


16/f


2017. nov. 4. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz közeledni akkor gyakorizz.
2017. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyen tököd

Nem égő meg nem gáz ha most el mondod neki mi a helyzet, meg hát rég ota ismeritek egymást szóval még az se hogy idegennek mondod.


Teljesen feleslegesen félsz, indulj el felé és igenis vedd rá magad hogy elmondod neki ne foglalkozz semmivel, hidd el sokkal nyugodtabb lesz utána a lelked

És ezt tapasztalatból mondom neked ;)


17/L

2017. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egész életeben bánni fogod hogy meg se próbáltad
2017. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!