Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nagyon szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon szeretem egy lány barátomat. Lépjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom. 4-5 éve ismerem, nagyon jóban voltunk, de most egy fél éve, ez már több mint barátság. Sokkal többet érzek iránta, és úgy érzem ő is irántam. Nem szeretném tönkre tenni a barátságunkat, de ahogy elválunk egymástól, hiányzik, és már nem tudok mit tenni. Ötletek?

15/F



2017. nov. 4. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire jóban vagytok, akkor könnyű dolgod lesz. Én azt mondom hogy lépj. Hívd el randizni. És beszélgessetek. Az érzéseidet ne mond el, hanem inkább csak jelezd neki. Ha kell segítség írj egy privit.
2017. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Menjetek el valahova sétálni és kérdezd meg, vagy utalj rá, hogy mi lenne, ha... ebből le tudod szűrni, hogy ő hogy érez. Ha nagyon nem érdekli a dolog, akkor hagyd, nem tudsz micsinálni, bár később úgy is lesz baj, nekem is volt ilyen... Ha meg vevő rá, akkor tovább mehetsz. De első körben mindenképpen csak finoman tapogatózz.
2017. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy amikor egyutt vagyunk odabujik, lenyom egy két puszit, stb...... de mégis olyan fura
2017. nov. 5. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyit a fiú-lány barátságról.
2017. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!