Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 4,5 évvel idősebb fiúba! Mit tegyek, hogy mondjam el neki? Többi lent!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és nagyon tetszik egy nálam idősebb fiú. Együtt szoktunk edzésre menni és szerintem én is tetszek neki, csak ő sem meri bevallani magának. Hogy mondjam el neki? Vagy mit tegyek?

Légyszi csak értelmes válaszokat! Köszi!


2017. nov. 5. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki, felejtsd el ot. 4,5 év nagyon sok korkülönbség ilyen idősen.


Megeshet, hogy te is tetszel neki, de tutira le is akarna majd feküdni veled, ha meg meg is beszélitek, hogy meg várjatok, akkor is szenvedni fog szegény srác, hogy meg nem szabad.


Hagyd a francba.


Megertem, hogy az idősebb fiuk körében nézelődsz, tudom, hogy a korodbeliek eleg éretlenek. De tedd lejjebb valamivel a mércét, es kresgelj inkább a 15 évesek körében. Ők valamivel erettebbek, de attól meg nem feltétlenül szükséges számukra a szex.

2017. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem te 13 a fiú meg majdnem 18 éves.

Szerintem sokat látsz bele ebbe a történetbe, főleg hogy te vagy a szerelmes. Nem hinném felmerné vállalni ezt a kapcsolatot hogy egy 13 évessel van együtt. Próbálj túllépni rajta...vagy, kérdezz rá, aztán ülj az ölébe...

2017. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!