Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy nálam 2évell idősebb fiúba, de nem merem neki elmondani hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Én 12éves lány vagyok ő 14 éves (fiú,akinek nem lenne logikus).Nagyon sokat beszélgetünk egy suliba ,járunk mindig nézzük egymást,minden nap legalább skype-on 2órát videóhívásozunk,de az a baj hogy neki már volt barátnője persze nem volt köztük semmi mert még fiatalok voltak ,de akkor is volt.Lenne méretek elmondani neki de félek a visszautasítás róla és még jobban féltem ezt a remek barátságot,nem akarom elveszíteni csak én már többet érzek mint barátság,lehet hogy ő is de nem tudom.A kérdésem az lenne :mondjam el neki? És ha igen hogy?A válaszokat nagyon köszönöm!

2017. ápr. 9. 22:11
 1/8 kribeg válasza:
Kérdezd meg hogy mit gondol rólad. Ezekből rá tudsz jönni hogy tetszel e neki. Kérdezd meg mit szeret benned mármint úgy barátilag. Ezek után pedig nem muszáj mondanod semmit csak közeledj felé.
2017. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
napi 2 óra skypozás közben igazán belefér szerintem egy két percnyi beszélgetés az érzéseitekről..
2017. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!még jöhetnek válaszok
2017. ápr. 9. 23:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként bocsánat a helyesírási hibák miatt ,de a telefonom átjavítja a szavakat:D
2017. ápr. 9. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, valószínű, hogy bejössz neki, am utalgass rá, h mit érzel
2017. ápr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 miből gondolod hogy bejövök neki?Honnan tudjam hogy nem csak baráti a közeledése?
2017. ápr. 10. 22:11
 7/8 anonim válasza:
Szerintem valószínüleg te is tetszel neki, mert ha minden nap néz és beszéltek akkor már biztosan beléd szeretett. Kérdezd meg hogy ki tetszik neki. Vagy azt hogy mit gondol rólad. Ha szép lassan közeledsz felé és látod hogy nem taszít el , akkor biztosan szeret. Pl. Állj közel hozzá, vagy nézz a szemébe és mosolyogj. Egyébként lehet hogy csak fél közeledni, nehogy leégjen hogy nála kisebb lepattintotta. Sok sikert! :)
2017. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azóta összejöttünk és lassan 3hónapja boldogítjuk egymást ^^ <3 tényleg köszönöm nektek
2017. júl. 31. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!