Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam, hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
A helyzet nagyon érdekes , van 2 lány aki tetszik nekem a diáktanácsból (én is dts vagyok ) van egy osztálytársam is aki ugyancsak tetszik , 12.osztályból van egy esélyes (nem annyira tetszik ) , és van a volt barátnőm is aki a legeslegjobban tetszik ,most sok akkor hogyan válasszak ? Volt barátnőmmel sem felöle sem felőlem nem volt semmi probléma ,egyszerüem azért szakitottunk mert már nem érezte hogy szeret (nem is csoda egész nyáron távkapcsiba voltunk ) , nos még annyit ,hogy a diáktanácsba a két lány közül az egyik jobban tetszik viszont az szivarazik (én keg utálom a szivarat ) de ez a szivaras lefeküdne :D , a másik dts is :D , a volt barátnőm meg még a puszitól is félt (mostmár jem hiszem félne )... Mondjuk én megelégszem az öleléssel meg a puszival is csak legyen velem örókre együtt .... Hanem akkor legalább jussunk el az ágyig ... , de viszont van egy olyan választási lehetőségem is hogy nem foglalkozom egyikkel sem (ebben az a rizikó ,hogy elvesztem az összeset ),viszont nem biztos ez sem ,mert amig nekik nem lessz valakijük addig nálam van az esély , nos hát tőletek kérném a véleményt :) , igazság szerint a szívem a volt barátnőmhöz húz a legjobban ,csak hát őt visszaszerezni elég nehéz ,mert legközelebb februárban találkoznék vele (de még ez sem biztos ) suliban szüneten tudnám vele talizni ,de nem szeretnék nyomulni ,mert amikor lát akkor kerüli a közelségem ,de amikor én nem nézem őt akkor ő néz engem (3 szor kaptam rajta ) , a tegnapelőtt meg elmentem melette a folyosón és halottam valami "ne 'a nevem ' .... " de boldog hangnemben . volt olyan is hogy a lépcső egyik felén voltam ő meg a másik felén és direkt ugy jött hogy elhaladjon mellettem ,akkor most mi van ? Elég zavaros a kép ... Tudom hogy nekem kell kezdeni ,de várom a megfelelő pillanatot a szünetekben mindig a legjobb barátnőjével van .... És láthatólag boldog :))) a fiukat messziről kerüli ha ugy esik is akkor lekoptassa 3 percen belül ,van akivel beszél ,de láthatóan csak kedvességböl (mert nagyon kedves lány tudni illik róla ) szóval elég nehéz ,esetleg beszéljek a barátnőjével ? ... Fogalmam sincs :/ , Én úgy gondoltam ,hogy prioritást a volt barátnőm élvez ,de ha leszar magasról akkor tovább lépek ,nem kell aggodjatok ,mert nullázva vagyok vagyis nem szeretem egyiket sem viszont ha megismerném akármelyiket (volt barátnőmet is beleértve ) akkor nagyon megszeretném ... , tehát nagyon benne vagyok a pácba , a véleményeket előre is köszönöm :)

2017. nov. 5. 08:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem ,hogy a volt barátnőm annyira tetszik hogy és annyira szeretném ha szeretne ,hogy örökre vele lennék :) , viszont mások csak inkább alkalmi nak jönnének be .....
2017. nov. 5. 08:48
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

A volt barátnőt csukd ki. Nem jo ötlet, tapasztalatból mondom. Azt a lányt is, aki nem annyira tetszik, hiszen a többieknél teljesen tetszik a lany. Maradt akkor a két dt-s lany. Az egyik bár jobban tetszik, szivarozik, ami teged zavar. Nem is kerdes, hogy akkor ő sem lesz “az igazi”.


Ennek fényében maradjon a masik dt-s lany. Vele nincs semmi probléma (bár nem írtál róla sokat, de mivel a többiekhez kiveve exedet írtál olyat, ami nem éppen jo dolog ilyenkor).


Ezt mondom en, de a végső döntés a tied.

2017. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Elso válaszoló vagyok.


Nem láttam, hogy írtad, hogy a többiek csak alkalmanként jönnek be. Ezesetben szerintem dobd mindegyiket vagy mint irtam, ismed meg jobban a masik dt-s lányt. Lehet, hogy idő közben jobban megtetszik, akar bele is szeretsz.


Az örökre meg nagy szó tiniként, en is igy éreztem mindegyik kapcsolatomban, aztán teljesen máshogy alakult minden. Ez van.

2017. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem a szívedre hallgass és ne a farkadra.

kérdezd meg a volt barátnőd barátnőjét hátha tud segíteni, hogy egyáltalán tetszel-e még neki/érez-e valamit...

ha a volt barátnővel nem jön össze akkor meg ott van még a két másik

2017. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!