Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan döntsek? Melyiket...

Hogyan döntsek? Melyiket válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés

Mindig is az volt az álmom, hogy majd egyszer suli után leköltözök mamámhoz, vidékre és írónő leszek. Azonban imádom a filmeket és hát igen, én is színésznő szeretnék lenni AMERIKÁBA. Tudom sok mindenki álmodozik erről. Főleg az akció filmek érdekelnének. Nagyon szeretnék színésző lenni, de nekem fontos a családom és hát félek, hogy ha kimegyek szerencsét próbálni akkor ........nem szeretném ha baj történjen velük. Ha pedig nem mennék ki akkor egész életembe bánnám.

Mi tévő legyek???

21/ L , barna haj, barna szem kb. 170cm- most érettségizek ( nem gimibe járok,hanem 5 évesbe és hát egy évvel tovább jártam oviba, egészségügyi okból ), 6 nyelven beszélek, karatézok és a hobbim az írás, fesményeket festek, főzök és lovagolok :)



2017. márc. 14. 17:54
 1/6 anonim válasza:
76%
Hatvanmillió ilyen ember van mint te...Attól még h kb 7 miniatur dolgot leirtal magadrol ne szamitss semmire almodozz Kiralylany
2017. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát, író ne légy, vagy legyen egy jó korrektorod.
2017. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Inkább az írás, az egy kicsit reálisabb. Bár valami mást tanulj mellé, mert az írásból önmagában nem lehet megélni. Legalábbis míg nem futsz be, biztos nem.
2017. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországról az USA-ban színésznőnek lenni még hátszéllel is kb esélytelen... lásd Dobó Kata, aki a Helyszínelőkben volt gyanúsított egy részben. Magához a kiköltözéshez is elég sok kezdőtőke kellene.
2017. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

itthon elmész egy való világba és megvan a média karrier, külföldön meg.... ÁLOM.


"6 nyelven beszélek," Na!!! Akkor viszont tedd félre az álmodozást és erre építs valamit, mert ha ezek nem klingon vagy hasonló, akkor NAGYON lehet rá építeni valami nemzetközi szakmát.

2017. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akartam irni, hogy milyen aranyos vagy, 12 evesen en is ilyenekrol almodoztam, aztan meglattam, hogy 21 vagy....

Ha szineszno szeretnel lenni, elobb itthon kellene probalkozni, de mivel mar reg lejart a jelentkezesi hatarido, igy mar mindegy.

2017. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!