Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után már elképzelhető,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után már elképzelhető, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy motoros srác (15) a sulinkban. Évfolyam társak vagyunk és én is motoros vagyok (15/L). Egyszer írtam neki hogy szép a motorja és mondta hogy elmehetnék egyszer velük motorozni és azóta irogat, majdnem minden nap. Mindig kérdezgeti hogy mizu meg hogy mit csinálok. Aztán úgy volt hogy a szünetben elmegyünk KETTEN amire ő hívott el (de sajna rossz volt a motorja, így nem mentünk). Ezt sajnálta is. Én nem sokszor írtam neki (de már bánom) Aztán volt kint egy kép snapen a mystorymban amin én voltam maszka (tehát csak szemtől felfele látszódtam) És a bukómon támaszkodok. Erre írt két olyan emojit aminek szív van a szemén.

Sajnos az a baj hogy nem annyira kommunikatív így nehéz vele beszélgetni, de én azért próbáltam kérdezgetni meg ilyenek. Egyébkén nem csak velem nem annyira beszédes. Mondjuk azért voltak alkalmak mikor jól elbeszélgettünk. Meg snapen szokott motoros dolgokat küldeni és a barátosném szerint ha nem érdekelném nem küldene ilyeneket, meg lehet hogy így akarja elkezdeni a beszélgetést. Nektek mi a véleményetek?

Egyik barátnőm szerint tetszek neki de én nem tudom hogy most csak haverkodik (mert én is motorozok) vagy tényleg tetszek neki.

Ma írtam neki és alig beszélgettünk...

Csak annyit szeretnék ki hozni ebből hogy tetszek e neki vagy sem. Fiúk gondolom ti tudjátok hogy megy ez, dobjatok meg egy válasszal. Köszi!



2017. nov. 5. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ugyan nem vagyok fiú, de nekem is az jön le erről hogy tetszel neki, vagy legalábbis szimpatikusnak tart. szerintem az a szívecskeszemű emoji sok mindent elárul... esetleg írhatnál neki te is kicsit gyakrabban, hogy lássa hogy kölcsönös (ha tényleg kölcsönös).
2017. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tetszel neki, de ettől a ténytől ne várd, hogy bármi is történik köztetek. A fiú még messze nem találta meg a tökeit, még jó ideig nem fog eljutni arra a szintre, hogy tudjon (merjen) kezdeményezni a csajoknál.
2017. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébkén egyik este amikor beszélgettünk és megkérdezte hogy van e barátom. Mondtam hogy nincs és én is megkérdeztem tőle hogy neki van e barátnője. Az ő válasza is nem volt. Ez után kérdeztem tőle valami teljesen más témával kapcsolatban valami és a kérdésre az volt a válasz hogy ez hosszú sztori haha és ez után leírta hogy az előbb nem azért kérdezte hogy van e barátom.

Ez most akkor mit jelentsen???? :(

2017. nov. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!