Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék randizni egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék randizni egy lánnyal aki elképzelhető, hogy AIDS -es, vagy nemi beteg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerjük egymást ,ma beszéltük ,hogy elég sokszor előfordult ,hogy "védekezés" nélkül szeretkeztek a volt barátjával.. análisan is. Tartok tőle ,hogy összeszedett valami fertőzést ,így nem merném megcsókolni az első randin ,és utána sem ha arra kerül a sor. Mit tegyek szerintetek?

2015. nov. 29. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha mindenki AIDS-es lenne, aki védekezés nélkül szexelt, akkor szerinted hol tartana a világ?
2015. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted ha valaki nem védekezik akkor az egyből elkap minden létező nemi betegséget? Ha jól tudom, nem véletlen hívják nemi betegségeknek, csókolózással nem terjednek. Vagy a fiú annyira gázos kinézetű, hogy azt gondolod róla hogy nemi beteg?
2015. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
itt a megoldás: [link]
2015. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A volt barátját nem ismerem ,de volt neki.. elég sok.. és ha történt 100x abból 80 nem gumival ,illetve nem fogamzásgátlóval történt. Ezért is tartok tőle. Mert ő fiatal ,buja és mondja ,hogy ő nem beteg mert kihúzta a srác mielőtt elment volna benne..de ez engem nem nyugtat meg..
2015. nov. 29. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, akkor menjetek el együtt egy orvosi vizsgálatra. Ha annak az eredménye se nyugtat meg akkor semmi sem.
2015. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 éves.. én 20 vagyok.. ez lenne az első találkozónk.. engem zavarna ,de nem menne el a kedvemért..azt hiszem ,ki akadna ha megmondanám neki. Viszont fontos lenne nekem ,hogy megismerjem ,mert megragadott a személyiségével..
2015. nov. 29. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén, ez egy minőségi lány lehet, és még csak 17 éves..
2015. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy sem a gumi, sem a gyógyszer nem véd a nemi betegségek ellen. Inkább azért hülye mert nem gondolt a terhességre mint következményre. Nekem eddig 6 komolyabb kapcsolatom volt, egy idő után mindegyiknél elhagytuk a gumit. Nem, semmit sem kaptam el, makkegészséges vagyok és jóval többször szexeltem mint 100. 25/N
2015. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szeretnék randizni egy lánnyal aki elképzelhető, hogy AIDS -es, vagy nemi beteg. Mit tegyek?"


Mégis mit? Vagy hagyod a francba és szerzel egy másik (esetleg még csinosabb) lányt, vagy pedig összejössz vele, aztán szépen elkapsz 1-2 halálos fertőzést, és megrövidíted az életed 50 évvel. Hmmm... Micsoda dilemma, fogalmam sincs melyiket kéne választanod.

2015. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:D bocs srácok, de ezen már csak nevetni tudok, ez már meghaladta a...

Nem is, inkább kiverte a biztosítékot nálam! :D

No comment.

2015. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!