Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha raveszem magam, és kezdemen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha raveszem magam, és kezdemenyezek a fiúnal, akkor lehet esélyem? Fiúk! Ti adnatok esélyt a lánynak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Hát lehet, de nem biztos hogy jól jársz...

A fiúk szeretik azt ha legalább egy kicsit is ők kell "megharcoljanak" a lányért. Ha te adod magad, akkor ők nem kell csináljanak semmit és így túl sok leszel neki...volt már ilyen és csak szakítottak

Nem biztos hogy veletek is így lenne, én csak szóltam

De nyugodtan próbáld meg, elvégre a fiúk típusától is függ... :)

2017. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm
2017. nov. 5. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt barátnömmel úgy jöttem össze hogy ő kezdeményezett és 2 évig voltunk együtt, szóval szerintem megér egy próbát, Én pl biztos örülnék neki ha egy lány odajönne hozzám hogy tetszem neki, és biztos adnék neki esélyt
2017. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen viszonyban vagy a fiúval, és persze mitagadás, attól is, hogy hogy nézel ki.

Amúgy mindenképp megére megpróbálni, de ha nem koptat le egyből, akkor ne számíts arra, hogy egyből össze fogsz vele jönni. El kell telnie közös időnek ahhoz, hogy beinduljon a kémia. Sok sikert ;)

(Ezek csak személyes tapasztalatok. A barátnőmmel így jöttünk össze, és már majdnem 2 éve együtt vagyunk)

2017. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem koptat le vagy félénk a fiú, akkor csak megpróbálhatod nyugodtan!
2017. nov. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adnék esélyt, sőt nagyon örülnék ha egy lány akarna kezdeményezni. Férfiként elegem van már a 99 féle egyedi kezdeményezésből.
2017. nov. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!