Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyomulás, ha lányként kezdemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulás, ha lányként kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Halihó:) Tetszik valaki(18/F),akivel egy bál előtt bemutatkoztunk,csak a nevét tudom. Azóta én(!)jelöltem be Face-n,14/L vagyok.Egy suliba járunk,szoktunk szemezni,de igazából ennyi. A barátnőim mindig mondják,hogy mennyire összeillenénk stb.,meg tényleg aranyosnak tűnik... Igazából a korom miatt vannak kétségeim,meg szoktam nézni,ahogy focizik (:D),és attól félek,hogy ha kezdeményeznék,azt hinné,hogy nagyon tapadok rá,így hogy én jelöltem be stb...

Nagyon tanácstalan vagyok,és tényleg tetszik,megkérdezném a szüleimet,de ők úgyis azt mondanák,hogy neki kéne valami érdeklődést mutatnia felém...

Szerintetek?:) (bocsi ha hosszúra sikerült... :D)


2017. ápr. 6. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
mért lenne az?
2017. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem az, én konkrétan ráírtam arra a srácra, akivel sokat szemeztem, hogy bármi is van közöttünk, beszéljük meg, és tök jól jött ki a dolog, mert ő visszaírt, hogy igen volna mit megbeszélni stb...

19/L

2017. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszajelolt?
2017. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,még Februárban :)
2017. ápr. 6. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves fiúnak egy 14 éves lány az esetek 99%-ba CSAK szexre kell...nem bántásból írtam, de ez a szomorú igazság. De ha neked ő nagyon tetszik, lelked rajta kezdeményezz te, aztán meglátod mi sül ki belőle, azonban lehet maradi vagyok így 20 évesen, de szerintem a te esetedbe hagyd, hogy ő kezdeményezzen.
2017. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!