Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felek hogy nem emlékszik rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek hogy nem emlékszik rám vagy hogy mar nem lesz velem olyan mint volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval. Eskuvon voltam es volt ott egy fiu akivel mar eleg sokat szemeztem amikor meg jozan volt. Aztan mar eleg reszeg volt es oda ült mellém megkerdezte a nevem es hogy hany eves vagyok elmondta hogy o hany eves meg a nevet beszelgettunk nagyon aranyos volt csak eleg reszeg. Ma bejeloltem facebookon varom hogy visszajeloljon viszont felek hogy csalodni fogok es nem is fog ram emlekezni vagy hogy nem fog akarni velem beszelgetni mert csak reszegen akart + nagyon messze lakik tolem. Viszont en nagyon megkedveltem es reszegen elmondta tobbszor is hogy gyönyöru vagyok es hogy tetszem neki azutan Meg nagyon sokszor mosolyogtunk egymasra. Tenyleg nagyon felek a csalodastol mert lehet jozanon teljesen mas mint reszegen. Ha visszajelol gondoltam arra hogy rairok hogy szia emlékszel ram?:) Es azutan mar nem tudom mi lesz mit tegyek felek hogy ez egy nagy pofara eses lesz:( ti mit tennetek a helyemben?

2017. nov. 6. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Utalom a reszegeket - es kerulom oket, mert kutyabol sose lesz szalonna. Aki egy akarmilyen esemenyen keptelen jol erezni magat alkohol nelkul, az nem az en szintem.

Ha osszejonnetek is, gondolod, hogy jozan maradna mindig? Es, ha csak reszegen volt hozzad aranyos, akkor mindig berugatod majd, hogy kedves legyen?

En kerulnem, mint egy veszett macskat.

2017. nov. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát azt azért nem hinném,hogy nem is emlékezne rád :D Egy esküvőn szinte majdnem mindenki iszik,szóval reméljük egyébként nem piás a csávó.Ha visszajelöl,és ha alapból egy normális srác,én adnék neki egy esélyt.:)
2017. nov. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Meg johetnek valaszok :)
2017. nov. 6. 07:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod, főleg, mivel nem tudod, hogy mennyire volt berúgva. Én például hiába bulizunk és iszok bármennyit, tisztában vagyok mindig azzal, hogy kikkel beszélek és hol vagyok. Az, hogy kívülről ez hogy látszik már relatív. Az első meg butaságokat beszél ne foglalkozz vele. Én egy évben kb 10 alkalommal ha iszok, annyit azért hadd engedjek már meg magamnak. Ettől még szerintem mindig magasabb szinten vagyok, mint ő, mivel a folakozásomból adódóan elég sok ember élete van a kezemben. Szóva lettől ne tarts, biztos emlékszik rád és valószínűleg alapvetően aranyos lesz veled, mégha le is ráz.
2017. nov. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm:) remenykedem hogy minden rendben lesz es nem lesz velem bunko:)
2017. nov. 6. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Légyszi írd le majd a fejleményeket.Drukkolok nektek :)
2017. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben van mindenkepp leirom meg nem volt fent facebookon:)
2017. nov. 6. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :D
2017. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
visszairt facebookon érdeklődőtt hogy vagyok mondta hogy természetesen emlékszik rám szóval nagyon örülök:)
2017. dec. 16. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!