Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban akibe szerelmes vagyok és megszeretném szerezni, sokszor van amikor rámosolygok ő is vissza mosolyog, de félek, hogy ha megkérdem nemet mond. Ötletek, hogy esetleg mivel lehetne, , elcsábítani''vagy megszerezni?

Figyelt kérdés
Szokott rám mosolyogni , kacagni és szoktam ráirni messen de nagyon lassan ír vissza meg csak én szoktam ráírni , ő nem.
2017. okt. 31. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam aztán

Bátorságot vettem és kikértem őt a barátnőitől

és elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belém

Tudom nehéznek tűnik és ha nemet mond akkor meg mi van megpróbáltad.

2017. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rubina07 ***** válasza:
100%

Hát, nézd. Én lány vagyok... de hátha lány fejjel tudok neked segíteni xD

Szerintem várj még ha vallani akarsz. Írj rá többször. Minden bizonnyal nem is egy hamar fog ő keresni. Velem is volt ilyen. Hogy egy fiú rám írt, mert bejöttem neki. De mivel én annyira nem ismertem, nem is gondoltam hogy többet érezzek iránta. Aztán mindennap rám írt, és egy idő után én is írtam már rá.

És több lett köztünk.

Igazából a lányok szeretik, ha a fiú mutatja a nagyobb érdeklődést. Értékeljük, ha látjuk hogy egy fiú gyakran gondol ránk és ír :D

Ha már ő is elkezd írni, ajánlj találkozót. És ha megkedvel téged, akkor mondani fogja, hogy jó lenne máskor is találkozni :D

Saját tapasztalat :')

Remélem ezzel tudtam egy picit segíteni :3

2017. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
írj rá többször , érdeklődj milyen napja volt , légy figyelmes , keresd a társaságát , bókolj neki, érezze hogy törődsz vele
2017. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!