Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon akar ő engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar ő engem?

Figyelt kérdés

Olyan problémába estem, hogy kb. június közepén meg ismerkedtem egy sráccal, azt bizonygatta hogy be jövök neki(aki már korábban is keresett kb 3 éve de vissza utasítottam eléggé csúnyán mert barátom volt) és végülis találkoztunk, csók volt több nem. utána egész sokat beszéltünk egészen július közepéig, aztán meg szakadt a kapcsolat,eléggé sokat jött fel a szex téma.

Kb.augusztus végétől beszélgettünk újra,bizonygatta hogy szeret, mikor találkoztunk tényleg olyannak tűnt aki akar, állandóan csak csókolgatott, a nyakamat mindent amit csak akkor lehetett, meg egyeztünk hogy egyenlőre úgy lennénk együtt, hogy ne legyen nyilvános, kipróbáljuk ezt a dolgot, de sajnos nem beszélünk azóta, csak elolvassa az üzeneteimet, semmi reakció, mindig ki borulok ilyenkor és mindenfélét írok neki akkor reagál.

Belé estem teljesen, nem tudom ő mit akar, egyszer szívecskéket küld, meg így szeret úgy szeret, máskor meg egyszerűen nem is létezem számára.



2017. nov. 6. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:

mikor mondtam hogy beszéljen többet magáról hogy meg ismerjem,azt mondta majd ki alakul. viszont ha ki borulok egyszerűen mentegetőzni kezd, és azt veszem ki belőle hogy nem akar elvesztíeni

én 18/L. ő 24/F.

Normális válaszokat szeretnék

2017. nov. 6. 21:13
 2/4 CFB ***** válasza:
Kérd meg, hogy magyarázza el neked, hogy zavarja-e valami. Mi, itteni emberek még annyit sem tudunk, mint te. És egyikünk sem az a fiú (remélhetőleg xD), úgyhogy tőle kell megkérdezni. Tippelni mindig lehet természetesen, nekem is van olyan ismerősöm, aki ilyen velem (a barátom, majdnem a legjobb, neki sírok, ha baj van, stb., viszont másba szerelmes (ő tudja, hogy én szeretem Őt). Ő nehezen nyílik meg másoknak, de a baráti körünkből én tudok róla a legtöbbet.), de a legegyszerűbb mindig az, ha kérdez az ember.
2017. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21 évesen egy 15 éves lánnyal akart összejönni?Hagyd ott eléggé pedo
2017. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy bármit kérdezek a válasza ennyi : majd ki alakul.. ha válaszol egyáltalán, azt mondta nincs tisztába érzéseivel, csak ebbe az a poén, hogy egyébként van mikor azt írja szeret, aztán csak azt hogy kavarni akar, aztán hogy nem tudja mi legyen.. tehát ez már engem is elbizonytalanít.. van amikor csak elolvassa bármit kérdezek.. most is kérdezem hogy akar-e valamit egyáltalán, fogja elolvassa de nem reagál.
2017. nov. 8. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!